OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 2 Czerwiec, 2016

Polski transport rozkręconych ciężarówek, a w nim kierowca na narkotykach i mnóstwo problemów

narkotyki_czesci_do_premium_4

Niemiecka policja z okolic Dortmundu zatrzymała na autostradzie A2 polską ciężarówkę przewożącą samochody ciężarowe rozłożone na części. Były to między innymi kabiny i zderzaki, kompletne mosty, a także elementy układu napędowego, które zapewne dadzą drugie życie niejednej zmęczonej życiem “Premiumce”. A skoro już o zmęczeniu materiału mowa, to zatrzymana ciężarówka okazała się być tak wyeksploatowana, że o kontynuowaniu trasy nie było w jej przypadku mowy.

Po pierwsze, konstrukcja naczepy była częściowo popękana. Po drugiego, trzy hamulce zestawu były niesprawne, po trzecie, aż sześć opon nadawało się tylko do wyrzucenia, a do tego zauważono nieszczelność układu pneumatycznego, poszarpane pasy do ładunku oraz bardzo dziwne zachowanie kierowcy. Tego ostatniego Niemcy postanowili w końcu sprawdzić tak zwanym “narkotestem” i niestety, wynik był jak najbardziej pozytywny. Kierowcę zabrano więc na pobranie krwi, aby sprawdzić jaką substancję zażył on przed jazdą, podczas gdy ciężarówką “zaopiekowali” się policjanci.

narkotyki_czesci_do_premium_1 narkotyki_czesci_do_premium_5 narkotyki_czesci_do_premium_3 narkotyki_czesci_do_premium_2

Ten wpis ma 10 komentarzy

 1. k111 napisał(a):

  Pewnie cały zestaw jedzie do Afryki dlatego opony łyse a pasy poszarpane.

 2. Darecki napisał(a):

  Uważam, że za takie wykroczenia kary są stosunkowo za niskie, dlatego często na łamach 40ton czytamy o przeważeniach, magnesach, brakach w dokumentach i innych kwiatkach – jakby kary były za to5 razy wyżesz do tego w ciul punktów karnych ważnych w całej UE to by się skończyło cwaniakowania i stawki za frachty od razu poszły by w górę

 3. PITERCRV napisał(a):

  K…. jaki wstyd.

 4. jarek napisał(a):

  Dożywotnio powinni zabrać prawko

 5. raptownywaldek napisał(a):

  Wstyd na całego.Ale jednak samemu kiero to odpowiadało.Nie wiadomo czy sam był tu właścicielem czy tylko popychadłem w maszynie.

 6. rys-mys napisał(a):

  A skoro mowa o dokumentach to kilka dni temu przywieziono mi ładunek z Niemiec ( na przeładunek ) by go zawieźć do odbiorcy na Ukrainę. Bardzo ładnie wypisany EX, faktury , upakowka oraz CMR – tyle tylko ,że w onym brak danych pierwszego przewoźnika i komplet egzemplarzy , łącznie z pierwszym , czerwonym , tym dla nadawcy. Żaby już by zgnoiły za takie kwiatki , ale Niemcom i Polakom to lata. Słowak też potrafi za to ścignąć.
  I NIE zmusisz Gintera by odpowiednio CMR-a zrobił.
  Sa równi i równiejsi.

 7. m napisał(a):

  Pewnie to miał być ostatni transport do Afryki. Ciężarówka na której były te części pewnie też miała jechać do Afryki.

 8. taylor napisał(a):

  BRAWO JASIU !

 9. gooddriverpl napisał(a):

  Do Jakiej Afryki? Czytajac komunikaty ITD to w PL za cuda jeszcze posluzy. Czesci uzyja do zlozenia jednego auta z kilku. Panie, toz to igielka przecie! Niemiec plakal jak sprezdawal:-)!

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.