OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 28 Wrzesień, 2015

Polska i Ukraina muszą uszczelnić naszą wschodnią granicę, a Węgrzy grożą zamknięciem dróg do Chorwacji

straz_graniczna_mitsubishi_pajero

Krajowe media podały dzisiaj po prostu złe informacje. Polska oraz Ukraina postanowiły wspólnie poprawić bezpieczeństwo na naszej wschodniej granicy i niestety nie robią tego bez powodu. Okazuje się, że uchodźcy coraz częściej nie chcą zmierzać na Zachód przez Austrię, lecz wybierają nową trasę, prowadzącą przez zachodnią Ukrainę i całą Polskę. To natomiast oznacza, że problemy znane z Europy Południowo-Wschodniej, takie jak blokady przejść granicznych, czy zamykanie dróg, mogą wkrótce zawitać także do nas.

Tymczasem drogowe utrudnienia w Europie Południowo-Wschodniej wydają się po prostu nie kończyć. Węgrzy właśnie porozumieli się ze Słoweńcami w sprawie wspólnego kontrolowania granic, a do tego zapowiedzieli, że rozważają całkowite zamknięcie granicy z Chorwacją.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. Stasz napisał(a):

    A kiedy Polska będzie kontrolowała granicę ze Słowacją i Czechami? Przecież tam codzinnie napływają emigranci i jeśli się tego nie zatrzyma to narobi się ich tylke, że granice zostaną całkowicie zamknięte i nie będą jeździły tam żadne transporty

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.