OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 13 Grudzień, 2016

Polska firma Carpol zabudowuje samochody Hyundai H350 na piłkarskie Mistrzostwa Europy U-21

hyundai_h350_carpol_pilka_nozna_1

W przyszłym roku będziemy w Polsce gościli sporą piłkarską imprezę – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej dla zawodników w wieku do 21 lat (U-21). Zmagania będą się tutaj odbywały na stadionach w Gdyni, Bydgoszczy, Lublinie, Kielcach, Tychach i Krakowie, natomiast za transport sprzętu oraz ludzi odpowiedzialna będzie między innymi firma Hyundai.

Trudno nie zauważyć, że Hyundai od kilku lat bardzo szeroko wspiera imprezy sportowe. Świadczy o tym chociażby fakt, że nowy samochód dostawczy tej marki – model H350 – po raz pierwszy zobaczyliśmy w Polsce przy okazji ubiegłorocznego wyścigu Tour de Pologne. W przyszłym roku, przy okazji Mistrzostw Europy U-21 mamy natomiast zobaczyć kolejną flotę modelu H350, przygotowywaną właśnie przez polską firmę zabudowującą Carpol, ulokowaną w Grodzisku Mazowieckim.

Carpol ma za sobą już liczne realizacje dotyczące modelu H350, w tym między krótki egzemplarz z zabudową chłodniczą, czy też 9-osobowy samochód z sześcioma niezależnymi fotelami na tyle. Na nadchodzące mistrzostwa przygotowywane jest zaś coś pośredniego, mianowicie egzemplarze ze sporą przestrzenią ładunkową, a jednocześnie aż 7-osobową częścią pasażerską. Bazą całego przedsięwzięcia są tutaj Hyundaie H350 ze słabszym, 150-konnym wariantem silnika 2.5 CRDi. Wyposaża się je w częściowo przeszkoloną ścianę grodziową, zintegrowaną z nią kanapę dla czterech osób oraz obicie ścian wraz z małymi schowkami. Wszystko możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, opublikowanych przez firmę Carpol na jej Facebooku.

hyundai_h350_carpol_pilka_nozna_4 hyundai_h350_carpol_pilka_nozna_5 hyundai_h350_carpol_pilka_nozna_3 hyundai_h350_carpol_pilka_nozna_6 hyundai_h350_carpol_pilka_nozna_7

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.