OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 21 Sierpień, 2015

Polska ciężarówka z ładunkiem żywności zaatakowana przez rolników – cały ładunek został zniszczony

polska_ciezarowka_ladunek_zniszczony_we_francji

Powyższe zdjęcie dotarło do mnie kilka dni temu, na początku wydając się pewną zagadką. Dzięki pomocy Igora z Truck-Spotters.eu udało się jednak ustalić w jakich okolicznościach powstała tą fotografia – wykonano ją około miesiąc temu, przy okazji jednego z ataków francuskich rolników na ciężarówki z importowaną żywnością. Ładunek polskiego MAN-a TGX został całkowicie zniszczony, natomiast kierowca porządnie najadł się strachu, zwłaszcza, że wszystko wydarzyło się nad ranem, kiedy rolnicy oczywiście w pełni go zaskoczyli. Normalnie w głowie się to nie mieści…

Ten wpis ma 10 komentarzy

 1. Hrumol napisał(a):

  “Cywilizowana Europa”

 2. L.K napisał(a):

  polecam wywiad z właścicielem firmy transportowej z miesięczniku Przewoźnik. Policja francuska nie interweniowała ,nie było jej przez wiele godzin.Kierowcą był ponoć atakowany,uciekł.Policja przyjechała po wielu godzinach. Kierowca po przesłuchaniu dostał mandat/opłatę za ……uprzątnięcie parkingu z przewożonego towaru. W wywaidzie jest więcej ” kwiatków” na temat Francji , a właściwie policji,żandarmerii oraz panujących tam “zwyczajach ” .Nacjonalistyczne ,szowinistyczne bydło – tak mogą powiedzieć Ci ,którzy nie widzą potrzeby “dbania” o własny rynek , swoje firmy i ludzi. A jak dbają polskie służby dyplomatyczne o naszych rodaków ,kierowców niektórzy już się dowiedzieli ,a inni tego doświadczą.

 3. M.Radomiak napisał(a):

  Taaaa…a mowia,ze na wschodzie jest dzicz…Przepeaszam badzo,ale z tego co widze to do unii weszlismy w celu wydymaniaa nie rownych praw…Pieprze taka Unie i dzikusow z zachodu.
  PS
  Co na to Tusek…dezerter z Polski a obecnie…”krol europy”…???

 4. joł napisał(a):

  No i kto zapłaci za zniszczony ładunek ? Bo na pewno ubezpieczalnia nie zapłaci. Zamieszki chyba są wyłączone, a może się mylę ???

 5. stettin napisał(a):

  tym żabojadom palma odbiła.to co się dzieje w europie i na świacie cała ta manipulacja masami i wymieszanie kulturowe nie wpływa dobrze na sytuację polski.tylko czekać aż azja ruszy na europe.historia europy nigdy nie zapisała takich jaj czy to celowe działanie myslę,że tak bo jak wytłumaczyć ruchy mas ludzkich jakich nie było nawet podczas wojen?

 6. Tomasz napisał(a):

  Mają rację, unia europejska wypaczyła zasadę wolnego rynku.

 7. jur napisał(a):

  …. a my z duuuuuuuuużą chęcią jemy słynne FRANCUSKIE SERY ?!?!?, kpią z nas jak zwykle …. zdradzieckie francuskie szumowiny ….. arabom niech wlazą w d…ę !!! … dobrze że w Calee dają im popalić … OBUDŹ SIĘ EUROPO < TO JEST WSTYD DLA WAS!!!!

 8. pete379 napisał(a):

  To się nie dziwię, ze w dawnych czasach Rosjanie jeżdżąc w konwoju na zachód mieli kilka sztuk broni na pokładzie.
  Polska oczywiście siedzi cicho, a wystarczy powiedzieć…”hehe no jak wy motłochu nie potraficie powstrzymać, to w d*** mamy wasze Caracale i łodzie podwodne”. Pewnie od razu żabojady ruszą leniwe dupska znad rogalików, bagietek i słabej kawy. Swoją drogą kto normalny je sam mały sypiący się rogalik z dżemem na śniadanie i popiją rozwodnionym napojem kawopodobnym?
  Powinniśmy jak Węgrzy złagodzić sankcje wobec Rosji i eksportować na wschód, pokazując że to Unia potrzebuje nas, a nie my Unii. Tam jest większy rynek zbytu na nasze towary niż w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Powinniśmy korzystać wreszcie z naszego strategicznego położenia- być bramą z Zachodu na Wschód i odwrotnie.
  Powinniśmy umniejszyć rolę Ukrainy i odciąć ją od Unii, żeby nas nie zastąpiła w roli bramy Zachodu. Sprowadzić bazy US Army z Niemiec dla bezpieczeństwa.

 9. R2D2 napisał(a):

  Mam nadzieję że pan Stępień wystawi fakturę za “brak zapewnienia bezpieczeństwa”

 10. kontenerowiec napisał(a):

  ale za tacho lub zle wypełniona CMR to dziady francuskie wiedza jak postepowac

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.