Pokazowe Renault Master Heavy Truck od firmy Wejkama, czyli pokaz możliwości producenta kabin

renault_master_wejkama_heavy_truck_wyposazenie_dodatkowe_2

Producenci kabin sypialnych dla samochodów dostawczych prześcigają się w wymyślaniu nowych udogodnień. Ledwie wczoraj opisywałem nową konstrukcję firmy Lamar, o nazwie „Back Sleeper”, natomiast dzisiaj otrzymałem zestaw fotografii od firmy Wejkama. Zdjęcia te przedstawiają pokazowe Renault Master z kabiną wyposażoną w szereg udogodnień, mających stanowić pokaz możliwości firmy spod Tarnowa. Część z nich to naprawdę ciekawe rozwiązania.

Aby dopasować spojler do regulowanej wysokości zabudowy, wystarczy wcisnąć przycisk na pilocie i patrzeć jak silniczki elektryczne robią wszystko za nas. Podobne silniczki przesuną za nas także szyberdach, tym razem po wciśnięciu przycisku na desce rozdzielczej. Ręką rozłożymy sobie stolik, zamieniając dolne łóżko w miejsce do wygodnego jedzenia obiadu, a współbiesiadnik będzie mógł siąść obok na obracanym fotelu pasażera. W ramach wypoczynku obejrzymy też telewizję na 15,5-calowym ekranie doposażonym w antenę, a o odpowiednie miejsce na ten telewizor zadba wycięty panel standardowego dachu, a także wycięta większość tylnej ściany. Nie brakuje też miejsca na bagaż, w tym dwóch schowków umieszczonych w dolnej części kabiny, dostępnych od zewnątrz. A wszystko to pokryto pięknym lakierem „Red Candy”.

renault_master_wejkama_heavy_truck_wyposazenie_dodatkowe_5 renault_master_wejkama_heavy_truck_wyposazenie_dodatkowe_1 renault_master_wejkama_heavy_truck_wyposazenie_dodatkowe_3 renault_master_wejkama_heavy_truck_wyposazenie_dodatkowe_4