OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 28 Grudzień, 2016

Pożegnalny konwój po pogrzebie Łukasza Urbana – sprawdź jak wziąć w nim udział – AKTUALIZACJA

Już pojutrze odbędzie się pogrzeb Łukasza Urbana. Z tej okazji osoby ze środowiska transportowego postanowiły zorganizować pożegnanie kolegi. Drogami S3 oraz 122 przejedzie konwój samochodów ciężarowych i dostawczych, symbolicznie trąbiących i opatrzonych biało-czerwonymi flagami oraz czarnymi wstążkami. Wszystko nadzorować będzie szczecińska policja.

Biorący udział w konwoju zbiorą się w dwóch miejscach, na trasie S3, tuż po godzinie 15. W przypadku samochodów jadących od strony Gorzowa Wielkopolskiego ma być to MOP Sitno, natomiast w przypadku pojazdów zmierzających od Szczecina będzie to MOP Wysoka. Około godziny 16.00 (to jeszcze zostanie doprecyzowane przez drogówkę) oba konwoje ruszą z miejsca zbiórki, zjeżdżając następnie z S3 na drogę nr 122. Stamtąd biorący udział w konwoju przejadą do miejscowości Banie, gdzie Łukasz Urban zostanie w południe pochowany. Tam, na rondzie, pojazdy mają zawrócić.

Organizatorzy proszą o bezwzględne stosowanie się do zaleceń policji, zachowanie ostrożności i pamięć o tym, dla kogo przejazdy zostaną zorganizowane. Zalecane jest też pozostawienie naczep na parkingach, czy też na bazach. Rodzina wyraziła natomiast prośbę, aby pozwolić jej na spokojne odbycie samych uroczystości pogrzebowych w gronie najbliższych.

Koordynatorem akcji jest pan Jacek Sommer. Najlepiej kontaktować się z nim poprzez wiadomości na Facebooku – TUTAJ. W razie bardzo pilnych spraw mogę udostępnić numer telefonu (kontakt do mnie: redakcja@40ton.net).

W planach mogą pojawić się w zmiany. Wówczas tekst będzie aktualizowany.

Dodam, że podobną akcję zaplanowali też polscy kierowcy z Chicago, zrzeszeni w lokalnym związku zawodowym. Ich żałobny przejazd ma mieć miejsce już jutro.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 14 komentarzy

 1. Kurier napisał(a):

  Profesjonalna organizacja stary. Duży szacun. I słowo pożegnalne dla Łukasza. Krec jak najwięcej kilometrów na niebiańskich autostradach

 2. wasik napisał(a):

  o 14 będzie już po pogrzebie…

 3. wasik napisał(a):

  ok rozumiem też fajny pomysł. Ale mam nadzieję ze parę chłopaków przyjedzie swoimi ciezarowkami na pogrzeb żeby oddać hołd ŚP. Łukaszowi.

 4. Kik napisał(a):

  Lepiej niech ta drogówka w tym konwoju magnesy i wyłączniki posprawdza to okaże się ze nie będzie komu jechac

 5. kierowca napisał(a):

  MOP Sitno to koło mnie,bede sie starał ,ale nie wiem czy zdążę,ale na pewno będę z wami myślami.Łukasz jesteś dla mnie prawdziwym bohaterem,spoczywaj w pokoju

 6. Gebels napisał(a):

  Panowie uszanujmy decyzję rodziny i na sam pogrzeb nie pchajcie się spotkajmy się w konwoju !!!!

 7. Leaflet napisał(a):

  Orientuję się ktoś, czy na MOP Sitno albo w okolicy u jakiegoś prywaciarza można zostawić bezpiecznie naczepę?

 8. nicko1960 napisał(a):

  Łukaszu zmierzaj Krec jak najwięcej kilometrów na niebiańskich autostradach i pomagaj nam w naszej ciężkiej pracy.jestem kolegą po fachu ja swojego XF zostawiłem w Niemczech ale jestem z tobą w twojej ostatniej drodze. Myślami ale jutro na mojej osobówce będzie pamięć o Bohaterze bo takim cię zapamiętamy.

 9. God napisał(a):

  Na pogrzebie będzie Prezydent Andrzej Duda

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.