Piosenkarka wijąca się przed DAF-em XF oraz typowy bajkopisarz-pasożyt z parkingu, czyli YouTube na sobotę

Jest sobota, dzień odpoczywania i nadrabiania rzeczy, których nie zrobiło się w minionym tygodniu, więc pozwolę sobie tylko na szybką i krótką “wrzutę”. Będą tutaj dwa bardzo ciekawe nagrania z serwisu YouTube, pierwsze z gatunku tych kulturalno-muzycznych, natomiast drugie będące po prostu scenką rodzajową pokazującą transportową rzeczywistość w krzywym zwierciadle.

Wszyscy przywykliśmy do piosenkarek wyginających się na tle luksusowych lub sportowych samochodów sportowych, ocierających się o Bentleye i prężących się obok najdłuższych modeli BMW. Piosenkarka wijąca się niczym niewyspany kot o poranku przed DAF-em XF105 z naczepą to jednak rzecz naprawdę nietypowa, a na właśnie taką kompozycję zdecydowała się Tanika. Jej teledysk do piosenki “Bad 4 U” czeka poniżej. Dozwolone od lat osiemnastu 😉

Wszyscy przywykliśmy też do osób, które na każdym kroku próbują pożyczać papierosy, bo “właśnie im się skończyły”. Są to często te same osoby, które bardzo chętnie wypiją darmową kawę, a i uraczą nas przy tym opowieścią jakich to nie mają wspaniałych układów z szefem i jak to nie mają na wypłacie “szóstki z przodu”. I właśnie do takich delikwentów postanowili nawiązać Leliwy Bus oraz Olo prowadzący funpage PCHW2G w swoim wspólnym filmiku.