OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 6 Wrzesień, 2014

Piosenkarka wijąca się przed DAF-em XF oraz typowy bajkopisarz-pasożyt z parkingu, czyli YouTube na sobotę

Jest sobota, dzień odpoczywania i nadrabiania rzeczy, których nie zrobiło się w minionym tygodniu, więc pozwolę sobie tylko na szybką i krótką “wrzutę”. Będą tutaj dwa bardzo ciekawe nagrania z serwisu YouTube, pierwsze z gatunku tych kulturalno-muzycznych, natomiast drugie będące po prostu scenką rodzajową pokazującą transportową rzeczywistość w krzywym zwierciadle.

Wszyscy przywykliśmy do piosenkarek wyginających się na tle luksusowych lub sportowych samochodów sportowych, ocierających się o Bentleye i prężących się obok najdłuższych modeli BMW. Piosenkarka wijąca się niczym niewyspany kot o poranku przed DAF-em XF105 z naczepą to jednak rzecz naprawdę nietypowa, a na właśnie taką kompozycję zdecydowała się Tanika. Jej teledysk do piosenki “Bad 4 U” czeka poniżej. Dozwolone od lat osiemnastu 😉

Wszyscy przywykliśmy też do osób, które na każdym kroku próbują pożyczać papierosy, bo “właśnie im się skończyły”. Są to często te same osoby, które bardzo chętnie wypiją darmową kawę, a i uraczą nas przy tym opowieścią jakich to nie mają wspaniałych układów z szefem i jak to nie mają na wypłacie “szóstki z przodu”. I właśnie do takich delikwentów postanowili nawiązać Leliwy Bus oraz Olo prowadzący funpage PCHW2G w swoim wspólnym filmiku.

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. pete379 napisał(a):

    Nie wiem “co autor miał na myśli” i co symbolizował DAF w teledysku, ale zacne maszyny- i pani i DAF 😉 Aaa strona muzyczna…własnie jeszcze raz muszę sobie włączyć odtwarzanie 😉

  2. marian napisał(a):

    Masz fajke? Masz kanapke? Masz jakies drobne bo mi brakuje? Nie masz moze jakiegos piwa? itd.. Na kazdej trasie przynajmniej jedno takie pytanie slysze.. Mnie by bylo wstyd tak isc do kogos i zebrac. Jadac w trase powinno byc sie przygotowanym na rozne okolicznosci, jak komus sie skonczy gotowka to mozna placic karta, sa bankomaty, sklepy.. no ale lepiej pojsc na zebry.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.