Piknik Dżangłery w dniach 15-17 czerwca – to nowe wydarzenie w branży, całkowicie darmowe

W kalendarzu branżowych wydarzeń pojawi się w tym roku zupełnie nowa pozycja, mająca niemały potencjał. To impreza organizowana przez popularny serwis „Widzimy się na Dżangłerze”, a także sklep internetowy www.dzanglera.pl.

Twórcy „Dżangłery”, już od dwóch lat bawiący nas swoimi niezawodnymi memami, postanowili zorganizować imprezę, która zintegruje osoby związane na co dzień z transportem. Dlatego też wejście na imprezę jest całkowicie darmowe, a na ciężarówki czekał będzie plac mieszczący ponad sto pełnowymiarowych zestawów.

Poza samą możliwością spotkania się i zaprezentowania ciężarówek, pierwszy Piknik Dżangłery przewiduje też zestaw atrakcji specjalnych. Przy okazji imprezy odbędzie profesjonalna gala sportów walki Jurassic Warriors Episode One, a ponadto – zupełnie za darmo – będzie można zwiedzić Jura Park w Bałtowie. Mnóstwo tam sztucznych dinozaurów, wzdłuż których jeździ się amerykańskimi autobusami szkolnymi.

Nadmiar swojej energii spożytkujemy w zawodach w siłowaniu się na rękę, a do tego dojdą, pokazy ratownictwa drogowego, szkolenie z zasad ruchu drogowego, lekcja przepisów z przedstawicielami ITD, trakerski turniej piłki plażowej, spotkanie z uczestnikami programu „Polscy Truckersi” oraz wieczory taneczne z DJ-em. Jakieś zimne piwo i przekąski też się podobno znajdą.

Mapa z lokalizacją:

Gdzie i kiedy? Wszystko odbędzie się na terenie wspomnianego Jura Parku w Bałtowie, około 20 kilometrów na północ od Ostrowca Świętokrzyskiego, 580 kilometrów od Świecka i zaledwie 150 od Łukowa. Imprezę zaplanowano na dni 15-17 czerwca, ze startem w piątek o godzinie 17.00.

Osoby prowadzące działalność związaną z branżą transportową mogą też rozważyć zaprezentowanie się jako wystawca. Miejsce na stoisko można podobno otrzymać za darmo, podobnie jak sam wstęp na imprezę. Gdyby więc ktoś był zainteresowany, polecam kontakt mailowy z organizatorami: [email protected].

Facebookowa strona wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/408744529596167

A jeśli ktoś „Dżangłery” jeszcze nie zna, zapraszam serdecznie:

https://www.facebook.com/KierowcaTyra/