Piknik Drogowych Mikołajów już w tę sobotę – konwój ciężarówek i cegiełki na finał

Jeśli chodzi o organizowanie wydarzeń dla najmłodszych, pracownicy branży transportowej stali się naprawdę świetnie zorganizowaną społecznością. Już po raz trzeci w ciągu zaledwie kilku tygodni mam bowiem przyjemność zapowiedzieć transportowe wydarzenie poświęcone właśnie dzieciom.

22 czerwca, czyli w pierwszą sobotę tegorocznych wakacji szkolnych, odbędzie się Piknik Drogowych Mikołajów. Wydarzenie to zaplanowano w Ciechowie koło Środy Śląskiej i rozpocznie się ono o godzinie 10.00, od konwoju złożonego z kilkunastu samochodów ciężarowych. Następnie ciężarówki będą prezentowane na lokalnym boisku, a przy okazji odbędzie się też turniej piłki nożnej, loteria fantowa, wspólne grillowanie oraz szereg mniejszych atrakcji.

Omawiana akcja jest wstępem do dorocznego, bożonarodzeniowego finału, w ramach którego fundacja Drogowi Mikołajowie wspiera lokalne domy dziecka. W czasie pikniku będzie można wspomóc tę inicjatywę, kupując oficjalne cegiełki, a sam finał będę na pewno opisywał w połowie grudnia. Relację z ubiegłorocznej edycji znajdziecie tutaj: Drogowi Mikołajowie po raz piąty: ciężarówki z prezentami i remont domu dziecka

Facebookowa strona pikniku: tutaj

Lokalizacja pikniku:

Ubiegłoroczny finał Drogowych Mikołajów: