Pierwszy w Europie konfigurator naczep od Wielton, czyli oblicz masę, określ wyposażenie i oddaj do wyceny

wielton_konfigurator_naczep_1

Proces zamawiania fabrycznie nowej naczepy-wywrotki marki Wielton będzie teraz łatwiejszy, a także po prostu „fajny”. Wszystko za sprawą bardzo ciekawej nowości, którą jest pierwszy w Europie graficzny konfigurator tego typu pojazdów. Kilkoma prostymi krokami przeprowadzi on potencjalnego klienta przez cały proces konfigurowania naczepy, obrazując mu jak będzie wyglądał gotowy pojazd, a także dokładnie obliczając jego wagę.

Używając konfiguratora klient ma możliwość rezygnacji lub zamiany wariantów wyposażenia i konstrukcji aż do momentu, w którym uzyska optymalną dla niego wagę wywrotki. Ma on do dyspozycji setki możliwych konfiguracji, od wyboru aluminiowej lub stalowej skrzyni wywrotki, poprzez wybór kubatury, długości ramy, grubości podłóg, aż po opcje wyposażenia, czyli na przykład wybór marki opon czy rodzaju felg. Konfiguracja może być na koniec zachowana przez klienta lub wysłana handlowcowi do wyceny.

Obecnie program dostępny jest w języku polskim, angielskim i rosyjskim, a docelowo wszystkich wariantów językowych ma być aż dziesięć. Planowane jest też rozszerzenie konfiguratora na inne rodzaje naczep.

Zarzuty ekranu z konfiguratora można zobaczyć poniżej:

wielton_konfigurator_naczep_1 wielton_konfigurator_naczep_2 wielton_konfigurator_naczep_3