OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 16 Kwiecień, 2014

Pierwsza Scania Torpedo z silnikiem Euro 6 czeka na klienta, czyli kolejne dzieło Vlastuin Truckopbouw

Pamiętacie (TEN) artykuł o nowych Scaniach serii T, które wyjeżdżają z holenderskiego warsztatu Vlastuin Truckopbouw? Pisałem wówczas, że ta wyjątkowa firma może dostarczyć na zamówienie dowolną Scanię Torpedo, która będzie objęta fabryczną gwarancją, a ponadto zostanie wyposażona w silnik spełniający najnowsze normy emisji spalin. Nikogo nie powinno więc dziwić, że w ostatnich dniach z warsztatu w Renswoude wyjechała pierwsza Scania Torpedo z silnikiem Euro 6.

Czarna ciężarówka powstała na bazie fabrycznie nowej Scanii R730, która do Vlastuin trafiła prosto od dealera. Najpierw poddano ją standardowej modyfikacji polegającej przede wszystkim na przesunięciu kabiny o metr do tyłu, a następnie całość wzbogacono o kilka tuningowych dodatków. Czarne nadwozie pokryto biało-czerwonymi grafikami, nie zabrakło tradycyjnego gryfa na kabinie, natomiast nad przednią szybą stanął rząd dodatkowych reflektorów. Do tego doszedł elegancki podest za kabiną, aluminiowe felgi oraz ozdobna rama na przyłącza naczepy, co razem uczyniło z najnowszej Torpedy naprawdę piękny pojazd.

T730 pojechało do firmy Autohandel Gebroeders Heinhuis z Almelo, która zajmuje się handlem ciężarówkami oraz maszynami budowlanymi. To natomiast oznacza, że 730-konna Torpeda Euro 6 jest na sprzedaż. Cena pozostaje nieznana, lecz zapewne jest tutaj mowa o kwocie bliskiej miliona złotych.

Ogłoszenie o sprzedaży oraz galerię można znaleźć TUTAJ.

PS. Jeśli jesteś poważnie zainteresowany kupnem, to służę pomocą jako tłumacz niderlandzkiego. W zamian nie chcę żadnych pieniedzy, wystarczy, że dasz mi się przejechać tą perełką 😉

scania_torpedo_euro_6

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. marek napisał(a):

    Szkoda ze nikt nie zamawia NH w wersji Euro 6

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.