Patch 1.12 do Euro Truck Simulator 2 w fazie finalnych testów, czyli przeglądarki pojazdów i edytor zdjęć

Dopiero co twórcy gry Euro Truck Simulator 2 wydali patch 1.11, którego ogromną listę zmian opisywałem szerzej w TYM ARTYKULE, a w drodze jest już wersja 1.12. Kolejna modyfikacja do gry poddawana jest akurat ostatnim testom, co oznacza, że już wkrótce oficjalnie trafi do graczy. Czego będzie można się w niej spodziewać? Główne zmiany mają dotyczyć trzech rzeczy.

ets_2_patch_112_przegladarka_ciezarowek

1. W grze pojawi się przeglądarka ciężarówek, w której dowolnie zmodyfikujemy pojazd i przyjrzymy się jak będzie mógł on ewentualnie wyglądać. Jest to świetna pomoc dla osób, które tworzą dodatki do gry, gdyż dzięki przeglądarce możliwe będzie sprawdzenie wyglądu nowych elementów bez konieczności ładowania zapisanej, udawania się na serwis i kupowania wszystkiego za pieniądze.

ets_2_patch_112_przegladarka_naczep

2. Kolejna nowość to przeglądarka naczep, więc również i tutaj twórcy dodatków i nowych pojazdów będą bardzo szczęśliwi.

ets_2_patch_112_przegladarka_ciezarowek

3. Trzecia nowość to zaś bajer dla miłośników fotografowania swoich wirtualnych ciężarówek. W ramach gry będzie funkcjonował edytor zdjęć, które przed wrzuceniem na portal World of Trucks będziemy mogli ulepszyć pod względem balansu kolorów i ich nasycenia. Co więcej, łatwiej będzie o dobry kard, z uwagi na możliwość wolnego przesuwania kamery w trybie fotografowania.

Gdyby tego było mało, patch 1.12 ma przygotować grę na zupełnie nowe DLC. Co w nim znajdziemy, kiedy i za ile? Tego jeszcze nie wiadomo…

Źródło: SCS Software