rekrutuj 40ton665
Opublikowane 11 Październik, 2017

Pasażerka na krześle ogrodowym, dziecko bawiące się na łóżku, a wszystko z MAN-ie z kabiną XXL

W kabinie tej ciężarówki brakowało prawo fotela. Mimo to 55-letni kierowca zabrał w trasę 33-letnią kobietę oraz 10-letniego chłopca, wykonując z nimi trasę z Mannheim do bawarskiego Denkendorfu. Co więcej, kierowca ryzykował tym bardziej, że MAN miał kabinę typu XXL, z ogromną szybą przednią.

Biorąc pod uwagę powyższe, trudno się dziwić, że ciężarówka nie zajechała daleko. W okolicach Ludwigsburga policjanci zatrzymali zestaw, gdyż zauważali brak pasów bezpieczeństwa oraz nietypową pozycję pasażerki. Jak się okazało, ta ostatnia siedziała na ogrodowym krzesełku, pozbawionym jakiegokolwiek mocowania do podłogi, natomiast dziecko bawiło się na dolnym łóżku. Jedynie kierowca miał więc normalną pozycję, choć i on nie zapiął pasów.

Dalej ciężarówka pojechała z samym kierowcą, jako że pojazd nie nadawał się do przewozu pasażerów. A mandat? O dziwo nie był on aż tak wysoki, jak można by się spodziewać. Niemcy ograniczyli się bowiem do 185 euro. Dodam też, że Niemcy nie podali w komunikacie narodowości kierowcy, stwierdzając jedynie, że MAN zarejestrowany był w Niemczech.

Wyglądało to następująco:

man_tga_krzeselko_ogrodowe

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 12 komentarzy

 1. face napisał(a):

  w tym mandacie powinna byc jeszcze “6tka z przodu” 🙂

 2. LukaszDafXF napisał(a):

  Dziwna sprawa bo narodowość kierowcy jest zawsze podawana , nie podają jej tylko wtedy kiedy prowadzi ja Niemiec. Takie dobre ludzie. 🙂

 3. Kier napisał(a):

  Niezly syf w tej kabinie.

 4. Dziad napisał(a):

  Kolejny dziad – kierowca, ilu jeszcze ta ziemia wydala?

 5. Michal napisał(a):

  Szkoda ze kundla jeszcze nie wiozl…. ha ha. Dziura od ogrzewania to pewnie syfon do prysznicu. Krzeselko mozna latwo wyciagnac na weekedzie i na nim siedziec.

 6. Łysy napisał(a):

  Syf w kabinie jak u Niemca

 7. 5678 napisał(a):

  Laska 22 lata młodsza od drajwera. Dobry układ – pewnie szkopsko rumuński 🙂

 8. matrix02 napisał(a):

  Angela zapowiadała że zatrudni imigrantów jako kierowców .i zaczęła temat wdrażać tam polityk nie rzuca słów na wiatr

 9. kitty napisał(a):

  Syf jest ale może nie capi piwskiem i jego odór nie dobija…

 10. egon napisał(a):

  to jeszcze nic , kolega pojechał kiedys na wsi do sklepu po piwo , syrena 105 nie mial siedzien to wziął z domu taboret , a pod sklepem chlopaki ukradli taboret , ciezko miał w rocić do domu

Odpowiedz