Pakistańczyk wjechał do Polski ukryty w naczepie – pojazd jechał z Macedonii, a “pasażer” wsiadł w Serbii

pakistanczyk_schowany_w_ciezarowce

Aktualizacja: cieszyński portal “Ox.pl” podaje, że ukrytego w naczepie Pakistańczyka usłyszeli pracownicy warsztatu, przy którym zatrzymała się ciężarówka. Otworzyli oni naczepę i zawiadomili o sprawie policję. Ustalono też, że ciężarówką kierował 33-letni Macedończyk, a przewożony w pojeździe ładunek to granulat metalowy.


Oto kolejny przykład na to, że również na trasach do Polski trzeba uważać na nielegalnych imigrantów. Poniżej zamieszczam bowiem komunikat Straży Granicznej, który opowiada o ciężarówce jadącej do nas z Macedonii, wioząc przy tym pakistańskiego “pasażera”

14 lutego funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej z Bielska-Białej zatrzymali obywatela Pakistanu, który przekroczył polską granicę ukryty w naczepie ciężarówki.

Pakistańczyk został przekazany funkcjonariuszom z Placówki Straży Granicznej z Bielska-Białej  przez cieszyńskich policjantów. Ciężarówka, w której ukrywał się cudzoziemiec, przyjechała do Polski z Macedonii.

Zatrzymany cudzoziemiec nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Deklarował, że pochodzi z Pakistanu, a w naczepie samochodu ciężarowego został umieszczony w Serbii przez przemytników.

Funkcjonariusze Straży Granicznej prowadzą czynności służbowe zmierzające między innymi do ustalenia tożsamości zatrzymanego cudzoziemca.