OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 1 Marzec, 2018

Jakie opinie mają naczepy firmy Wielton – firma pokazała statystyki zebrane przez GfK Polonia

Instytut GfK Polonia, zajmujący się badaniem opinii publicznej, sprawdził zadowolenie klientów z naczep oraz zabudów marki Wielton. Opracowano w ten sposób statystyki, którymi wieluński producent bardzo chętnie się pochwalił.

Według badania, aż 80 proc. przedsiębiorców, którzy posiadają naczepy lub zabudowy tej marki, wraca do Wieltonu z kolejnymi zamówieniami. Jeszcze więcej, bo aż 82 proc. ankietowanych, ma “poczucie bycia w centrum uwagi firmy”. Chodzi tutaj więc o odpowiednie podejście producenta do klientów. Również 82 proc. potwierdziło, że może polecić produkty marki Wielton swoim kolegom z branży.

Wielton chwali się też terminowością, albo przynajmniej próbami, aby jej dotrzymywać. Według badania, 16,5 proc. pojazdów Wieltonu wydawanych jest na czas. To oczywiście niewiele, lecz konkurencja jest jeszcze gorsza, mając tutaj jedynie 10,7 proc.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. zen napisał(a):

  zabudowa przestrzenna 2 miesiące po terminie pierwszy raz próbowałem odebrać, potem jeszcze ponad miesiąc robili poprawki, w sumie ponad 3 miechy po terminie. podobno ktoś duży złożył zamówienie na kilkanaście sztuk…
  jakość okej

 2. uaaa napisał(a):

  W cieple dni są ok,ale spróbuj zapiąć plandeke na mrozie,haha,robi sie jak blacha

 3. pypia napisał(a):

  U nas w firmie niektóre nowe półroczne izotermy chłopaki i po 15min próbują zamknąć po załadunku, bo te papierowe naczepy tak się wykrzywiają, na porządku dziennym jest opuszczanie się trzeciej ośki przy pustej naczepie, samopoziomuje się to tak wysoko, że naczepa skacze jak piłeczka momentami. Ogólnie w porównaniu do starszych modeli- dramat.

  • majoness napisał(a):

   a jak jedziesz pustą plandeką to hałas jakbyś puszki luzem wiózł…
   Miałem zwykłą szmatę Wieltona – leasing spłaciłem i zmieniłem na Schmitza.

 4. a napisał(a):

  A wad nie wymieniono w badaniu? Czyli wielton jest naczepą bez wad? 😀
  Mamy 5 firanek kupionych jako nowe, roczniki 2012-2014. We wszystkich w tym samym miejscu na końcu naczepy popękane ramy, regenerowaliśmy już łącznie 10 zacisków.
  Jeśli chodzi o wykonanie – średnio.
  Naczepa nie jest jednak zła, ciągnie się dobrze, lekka, ale pod większym obciążeniem bardzo się wygina.

 5. F.Timmermans.DE napisał(a):

  Nie gnie się tak przy kiprowaniu na nierównym jak KEMPF, master kipper 2012 rok, nie wiem jak te nowsze.

 6. Bolo napisał(a):

  Sorry miałem nowa , zamienilem na niemca i nie polecam zakupu tego dziadostwa.Nie wiem jak można być z tego czego zadowolonym…

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.