OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 27 Czerwiec, 2018

Opel Vivaro czołowo zderzył się z samojezdnym żurawiem – samochód zmiażdżył się aż do tylnej osi

Na drodze krajowej nr 11, w miejscowości Ocieszyn, doszło wczoraj do czołowego zderzenia samobieżnego żurawia oraz 9-osobowego Opla Vivaro. Kierowca tego ostatniego niestety zginął na miejscu.

Policjanci z KPP Oborniki, wspólnie z prokuratorem, mają teraz wyjaśnić przyczyny zdarzenia. Tymczasem opublikowano poniższe zdjęcia, naprawdę działające na wyobraźnię. Prawa strona pojazdu całkowicie przestała bowiem istnieć.

Źródło zdjęć: KPP Oborniki

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 16 komentarzy

 1. Walker napisał(a):

  Można się założyc że zaliczył trasę dalekie Niemcy /Holandia i powrót bez spania … Jeździłem swojego czasu busami i połowa tych do przewozu ludzi tak robi bo tak się najbardziej opłaca… Może było inaczej ale jak widzę rozwalonego trafica, Vivaro czy inne podobne takie to odrazu to się nasuwa na myśl. .

  • Pablo napisał(a):

   Dokładnie tak jak piszesz.Caly dzień jazdy całą noc i powrót na śpiącego…

   • Robert napisał(a):

    Chyba tutaj zadziałał inny czynnik jak zmęczenie. Gdyby to był tego rodzaju transport to wióżł by pasażerów a nie jechał na pusto. Po drugie to stara wersja Vivaro a na tych przewozach jeżdżą auta świeze.
    Co do spania. Nie wiem jak inni robią ale jak mam stancje dla kierowców z pełnym aneksem kuchennym, łazienką i łóżkiem. Sądzę że to już standard.

 2. Roger napisał(a):

  coś chyba nie zagrało “Praca strona pojazdu”

 3. Taki jeden napisał(a):

  Panie Filipie oraz cała reszta “poprawiaczy” czytam od dłuższego czasu artykuły redagowane przez Pana i muszę stwierdzić, że całość jest poprawnie napisana pod względem ortograficznym oraz stylistycznym choć od czasu do czasu trafi się jakiś chochlik.Dlatego podziwiam Pana cierpliwość na uwagi wszelkich “poliglotów” czy “poprawiaczy” którzy skupiają całą uwagę na wylapywaniu drobnych nie zamierzonych błędów a nie na treści opisywanych zagadnień.
  “Drodzy poprawiacze” proszę porawiac naszych komentujących kolegów a nie Pana Filipa, bo jak czytam ” kwiatki” typu :skączył, wzięłem, poszłem to zastanawiam się czy piszą te słowa dzieci ze szkoły podstawowej czy Ukraińscy kierowcy, którym brakuje kilku “szlifòw” językowych.

  • carrera369 napisał(a):

   Może ty musisz skupiać cała uwagę na wyłapywaniu ( przez ł nie l :p ) błędów, ale dla po prostu automatyzm.
   Zwracanie uwagi Filipowi nie jest złośliwością tylko chęcią pomocy.

  • Świstak napisał(a):

   Albo jest to portal “dla profesjonalistów” albo dla “profesorów” z Garbsena, którym wszystko jedno czy jest “ł” czy “l” czy “ó” czy “u”, itd. itp. Albo szanujemy język polski albo robimy sobie z niego jaja. I jest z tym notorycznie problem na tym portalu od bardzo dawna.

 4. PiotrDaf napisał(a):

  Jedno jest pewne … Szedł jak przecinak .

 5. grzestato napisał(a):

  Miałem nieprzyjemność jechać zorganizowanym przez policję objazdem…, nie polecam.

  • KAMIL napisał(a):

   Objazd “organizowany” przez Policję, oczywiście organizowany przez duże O …
   Zawsze wygląda to w ten sposób, że Policjant kieruje auta w boczną drogę i dalej radzić sobie sami haha

 6. Taki jeden napisał(a):

  Do carrera369
  Zacznij czytać ze zrozumieniem o czym napisałem wyżej, to nie ja co jakiś czas wytykam, że ma być… albo powinno być…
  Jeżeli gramy na uszczypliwości to nie rozumiem zdania “ale dla po prostu automatyzm” ale zgodnie z powiedzeniem “uderz w stół a nożyce się odezwą” ponadto forma zwracania się do moderatora tego portalu przez per Pan należy do dobrego wychowania, bo przypuszczam że ani ja ani ty (specjalnie z małej litery) krów razem nie paśliśmy.
  Proponuję” z automatu” poprawiać co niektórych komentujących, bo przyniesie to większe efekty

 7. Smyku napisał(a):

  Żuraw z balastem na drodze. Śliski temat, jeśli chodzi o zezwolenia do przejazdu.

  • oku napisał(a):

   Akurat ten balast jest odkładany na środek żurawia żeby wyrównać naciski na osie, a żeby poruszać się po naszych drogach, żurawie te z reguły muszą posiadać odstępstwo z ministerstwa transportu, na DMC, i naciski na osie, które z reguły wynoszą około 12.000kg na każdą

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.