transfactor3665
Opublikowane 23 Luty, 2015

Olej napędowy wyjątkowo szybko drożeje – na stacjach trwają największe podwyżki od aż trzech lat

zbiornik_paliwa_ciezarowka

Mam bardzo złe wiadomości dla transportowców. Niestety ceny oleju napędowego cały czas pną się w górę i nic nie wskazuje na to, żeby ten negatywny trend miał się zatrzymać. Jak podaje BM Reflex, tylko w ostatnich dniach ceny oleju napędowego wzrosły w naszym kraju nawet o 20 groszy na litrze i dzisiaj średnio trzeba płacić za niego około 4,60 zł/l – tak szybko cena paliwa nie rosła od aż trzech lat. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu dojdzie do tego kolejne 10 groszy podwyżek. Raj na stacjach najwyraźniej skończył się szybciej niż wszyscy się spodziewali…

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. marian napisał(a):

    Jak taniała to po 2 grosze, a teraz na stacjach gdzie tankuję potrafi o 20 groszy z dnia na dzień zdrożeć.. Szkoda tylko, że nie ma to odzwierciedlenia w kursie ropy BRENT.. wystarczy spojrzeć na wykres. Dnia 17 lutego osiągnęliśmy szczyt na poziomie około 63$, a dzisiaj mamy 24 luty i cenę w okolicach poziomu 58$ za baryłkę. Więc ceny powinny spadać, a przynajmniej nie iść w górę.. Niestety jest jak jest, jak cena spada to powoli bo rzekomo wyprzedają zapasy po starych cenach.., szkoda tylko że nie działa to w drugą stronę.. Bo jak wzrasta to od razu, wystarczy jakaś korekta na wykresie i już pretekst żeby podnieść cenę na stacjach bo przecież ropa zdrożała..

  2. Bob napisał(a):

    ZŁODZIEJE!!! Coraz częściej to słyszę z ust ludzi i niema się co dziwić polski rząd to banda złodziei którzy okradają własne społeczeństwo w zamian robiąc im namiastkę byłego socjalizmu. Chcę wysłać dziecko do przedszkola to już dziś musiałem iść je zapisać na wrzesień i co marne szanse gdyż pracuję w domu mimo iż wszyscy na najniższą to i tak zbyt dużo zarabiamy, mamy własne mieszkanie – nie zadłużone to też źle brzmi.

  3. rk napisał(a):

    To złodziejstwo Orlenu i pochodnych. Wcale nie ukrywają i chwalą się najwyższymi marżami w historii. OMIJAC draństwo, są lepsze stacje.

Odpowiedz