rekrutuj 40ton665
Opublikowane 28 Grudzień, 2016

W okolice Calais wracają nielegalni imigranci – lokalne organizacje mówią o nowych, niewielkich obozach

imigranci_calais_uzbrojeni

Z Calais płyną do nas bardzo złe wiadomości – jak podaje “RMF 24”, w okolicach portu powstają nowe obozowiska nielegalnych imigrantów. W sprawie alarmują lokalne organizacje charytatywne, zwracając uwagę, że te nowe, niewielkie obozy mogą wkrótce się rozrosnąć.

Terenu dotychczasowego obozu strzeże policja i tam nikt raczej nie zamieszka. W okolicy nie brakuje jednak innych miejsc, w których imigranci mogą rozstawić swoje szałasy. Co gorsza, wśród nowych obozowiczów są podobno osoby, które już pod Calais w przeszłości obozowały.

Zdjęcie przypomina blokady dróg sprzed kilku miesięcy.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. MartinoOp napisał(a):

  Ha… Mówiłem, że Jeszcze w tym roku wrócą…

 2. kier napisał(a):

  Przeciez to bylo do przewidzenia. Oni sa tak zdesperowani ze nie odpuszcza.

 3. Skoczek29 napisał(a):

  Nie mam zamiaru ich usprawiedliwiać, ale jakbym sprzedał dobytek i kasę oddał przemytnikom za przerzut do “europy”, to pewnie robił bym to samo… :/

  • Leaflet napisał(a):

   Dokładnie, to są bardzo prości ludzie, uwierzyli w kłamstwa Merkelowej o dobrobycie w UE i dlatego napływają tutaj tak tłumnie, dlatego jeśli Merkelowa to zaczęła to niech to skończy i naprawi swój błąd albo poda się do dymisji

 4. blue napisał(a):

  Lać tą dzicz z armatek wodnych po kilka razy dziennie a zimno i wilgoć ich zniechęcą lub wykończą jak kto woli. Dla opornych gumowe kule i po sprawie.

 5. artur napisał(a):

  Będą masowo wracać na wiosnę dopiero……………..

 6. rosa napisał(a):

  A wystarczyłoby żeby brytyjczycy dawali jakikolwiek socjal dopiero po przepracowaniu pełnych 5 lat. Wystarczyłoby zmienić prawo i nagle okazałoby się, że jednak ten kraj nie jest tym w którym najbardziej nie ma wojny.. A dla desperatów zrobić ośrodki w okolicach kopalń gdzie będą ciężko pracować za chleb i wodę ( ale bez wojny, więc pewnie się zgodzą). Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego tak wielu ludzi kłamie, a tak wielu udaje, że w to wierzy! Znam brazylijczyka który ciężko zapierniczał i nie brał żadnych zasiłków, ale deportowali go. A tych którzy przyjechali tu zawodowo pobierać zasiłki witają z otwartymi ramionami..

Odpowiedz