Oficjalne przeprosiny na forum „etransport.pl” – Duvenbeck Logistik miał dosyć negatywnych opinii?

Portal motoryzacyjny „etransport.pl” słynie z forum dyskusyjnego, na którym narzekanie na swoich szefów oraz poniżanie spedytorów osiągnęło niewyobrażalną wręcz skalę. Tak naprawdę ciężko znaleźć na tym forum temat, z którego nie wynika, że dana firma to „banda złodziei”, czy inny „przybytek idiotów”, a gdyby na podstawie wszystkich tych wpisów stworzyć obraz polskiego transportu, nagle okazałoby się, że w naszym kraju po prostu nie ma dobrych pracodawców.

Wszystko wskazuje jednak na to, że niemiecka firma Duvenbeck Logistik, a konkretnie jej polski oddział we Wrocławiu, postanowiła obraz ten zmienić. Temat forum, w którym można wygłaszać opinie dotyczące tego przedsiębiorstwa, wypełnił się bowiem przepraszającymi oświadczeniami byłych już pracowników. Podpisujące się prawdziwym imieniem i nazwiskiem osoby stwierdzają, że treści ich autorstwa były „w całości nieprawdziwe i zostały poczynione bezpodstawnie”.

Można się więc domyślać, że przedsiębiorca dotarł do osób wyrażających wyjątkowo negatywne opinie i prawdopodobnie drogą sądową zmusił do zamieszczenia przeprosin. Dyskusja na temat domniemanych przewinień w Duvenbeck Logistik została tym samym zakończona, otwierając przy tym jednak dyskusję zupełnie inną – czy atakujący niemiecką firmę kierowcy mieli rację, a także jaka przyszłość czeka etransportowe forum?

Wpisy z przeprosinami można znaleźć tutaj: