OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 5 Styczeń, 2014

Oficjalne przeprosiny na forum “etransport.pl” – Duvenbeck Logistik miał dosyć negatywnych opinii?

Portal motoryzacyjny “etransport.pl” słynie z forum dyskusyjnego, na którym narzekanie na swoich szefów oraz poniżanie spedytorów osiągnęło niewyobrażalną wręcz skalę. Tak naprawdę ciężko znaleźć na tym forum temat, z którego nie wynika, że dana firma to “banda złodziei”, czy inny “przybytek idiotów”, a gdyby na podstawie wszystkich tych wpisów stworzyć obraz polskiego transportu, nagle okazałoby się, że w naszym kraju po prostu nie ma dobrych pracodawców.

Wszystko wskazuje jednak na to, że niemiecka firma Duvenbeck Logistik, a konkretnie jej polski oddział we Wrocławiu, postanowiła obraz ten zmienić. Temat forum, w którym można wygłaszać opinie dotyczące tego przedsiębiorstwa, wypełnił się bowiem przepraszającymi oświadczeniami byłych już pracowników. Podpisujące się prawdziwym imieniem i nazwiskiem osoby stwierdzają, że treści ich autorstwa były “w całości nieprawdziwe i zostały poczynione bezpodstawnie”.

Można się więc domyślać, że przedsiębiorca dotarł do osób wyrażających wyjątkowo negatywne opinie i prawdopodobnie drogą sądową zmusił do zamieszczenia przeprosin. Dyskusja na temat domniemanych przewinień w Duvenbeck Logistik została tym samym zakończona, otwierając przy tym jednak dyskusję zupełnie inną – czy atakujący niemiecką firmę kierowcy mieli rację, a także jaka przyszłość czeka etransportowe forum?

Wpisy z przeprosinami można znaleźć tutaj:

 

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. alosza napisał(a):

  Na etransport też mnie obrażali koledzy adminów. Tam jest tak ,że jak się ma znajomego wśród adminów to można jechać na wszystkich i każdego, wyzywać itd… a gdy się jest zwykłym użytkownikiem ,to nawet post typu … admin dlaczego nie reagujesz na wulgarne obrażanie ? kończy się zbanowaniem autora takiego pytania. Jedna wielka żenada.

 2. Slawek napisał(a):

  No cóż, po tym artykule raczej nie przysporzyliście sobie kierowców do pracy. Artykuł wielce wymowny, czasem wystaczy czytać miedzy wierszami. Dobre imię firmy obroni się samo, nie trzeba do tego interwencji prawnika – a wręcz może być szkodliwe dla wizerunku firmy. Pozdrawienia od kierowcy którego właśnie zniechęciliscie do pracy w waszej firmie. Sugeruje przemyśleć swoje działanie – nie działać pod wpływem impulsu, w końcu ” w jedną trąbę dmuchamy”

 3. NaMurBeton napisał(a):

  Pracowałem w tej firmie, jak wybuchła ta afera. Jeśli ktoś określa firmę niewybrednymi epitetami z II wojny światowej, to chyba maja prawo a nawet muszą zareagować.

 4. Scania napisał(a):

  Forum etransport, powinno zmienić nazwę na ewyzwiska, tam nie dowiesz się niczego poza obrażaniem innej osoby

 5. Kierowca napisał(a):

  Pracowałem w Niemieckim oddziale z Bocholt.Porażka,możecie mnie też do sundu podać !!! Taką firmę pamięta się do końca życia.

 6. Chofeur napisał(a):

  Do kierowca
  Daj znac dlaczego porazka bo mam tam isc jezdzic do Lipsk

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.