Od Żuka do Arocsa – Dróg-Pol Świętuje 20-lecie z Mercedes-Benz Arocs 8×8/4

Publikacja na zamówienie

Firma Dróg-Pol, specjalizująca się w całorocznym, kompleksowym utrzymaniu i budowie dróg, obchodzi swoje dwudziestolecie. Z tej okazji zakupiła nowoczesny pojazd Mercedes-Benz Arocs 8×8 w Kujawski Truck Center – Autoryzowanym Dealerze i Serwisie Mercedes-Benz Trucks.

Inwestycje w Nowoczesny Sprzęt

Od 20 lat Dróg-Pol inwestuje w rozwój i modernizację swojego parku maszynowego. Firma zaczynała skromnie, jako podwykonawca z jedną kosiarką i Żukiem. Z czasem, dzięki systematycznym inwestycjom, Dróg-Pol rozszerzał swoją flotę i zdobywał nowe kontrakty, w tym dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W 2021 roku firma dokonała znaczącej inwestycji, kupując 27 nowoczesnych ciągników siodłowych, co znacząco zwiększyło jej możliwości operacyjne. Teraz, na dwudziestolecie działalności, Dróg-Pol wzbogacił swój tabor o Mercedes-Benz Arocs 8×8 z zabudową wywrotka – pojazd solidny i niezawodny, idealny do wymagających zadań drogowych.

Zmiany w Zarządzie i Plany na Przyszłość

Założyciel firmy, Andrzej Ryś, przekazuje obecnie stery swoim synom – Damianowi i Kamilowi. Będą oni kontynuować dotychczasową strategię nakierowaną na stabilny rozwoju firmy.

Historia Dróg-Pol pokazuje, jak dzięki ciężkiej pracy i konsekwentnemu planowaniu można rozwinąć firmę i osiągać sukces. Życzymy Dróg-Pol kolejnych udanych lat działalności i dalszego rozwoju!