Nowy Peugeot Boxer na oficjalnych zdjęciach – we wnętrzu poprawiono przede wszystkim jakość materiałów

Miałem nie pisać w święta, cieszyłem się na samą myśl o tym, że w końcu odpocznę od tego ciągłego stukania w klawiaturę. Jak na złość włoski portal carpassion.it zaprezentował jednak zdjęcia nowego Peugeota Boxera i nie mogłem się powstrzymać przed zaprezentowaniem ich tutaj. Nie wiem skąd Włosi je wytrzasnęli, ale ewidentnie są to grafiki przygotowane przez samego producenta. Śmiało można więc powiedzieć, że właśnie tak będzie wyglądał nowy Boxer, a także Jumer oraz Ducato. Wszystkie te trzy pojazdy wyjadą na drogi już w połowie roku.

Co się zmieniło? W oczy rzuca się przede wszystkim nowy przód z diodowym oświetleniem, który moim zdaniem wygląda bardzo ładnie. Większych rewolucji nie ma za to we wnętrzu, gdzie podobno zawitają jednak materiały wykończeniowej znacznie wyższej jakości. Obecny jest także nowy system multimedialny. Pełna galeria poniżej:

peugeot_boxer_2014_carpassion_1 peugeot_boxer_2014_carpassion_9 peugeot_boxer_2014_carpassion_8      peugeot_boxer_2014_carpassion_2

Wszystko wskazuje także na to, że Fiat przygotowuje się już marketingowo do wypuszczenia na rynek odmłodzonego Ducato. Powstały bowiem trzy krótkie filmiki oraz strona internetowa, których zadaniem jest budowanie napięcia. Wszystko można zobaczyć TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ.

Źródło zdjęć: carpassion.it