Nowy MAN z nagrodą za kabinę – kolorystyka, praktyczność oraz dobór materiałów

Wnętrza nowych MAN-ów mają mieć doskonale dobraną kolorystykę oraz bardzo dobre materiały wykończeniowe. Tak uznało jury jednej z najbardziej prestiżowych i najstarszych nagród designerskich na świecie, mianowicie iF Design Award.

Nowa gama MAN-ów znalazła się wśród laureatów iF Design Award 2021. Sam fakt nagrodzenia ciężarówki nie jest niczym nadzwyczajnym, wszak w minionych latach wyróżniano też inne marki. MAN triumfował się jednak w sposób szczególny – otrzymał nagrodę nie tylko za ogólny wygląd produktu, ale też konkretnie za kolorystykę oraz materiały.

Beżowo-szare wnętrze najwyraźniej zrobiło świetne wrażenie na 50 ekspertach od designu, zasiadających tutaj w jury. Ogólny wystrój kabiny określono „ponadczasową nowoczesnością” i pochwalono „ograniczenie elementów granicznych”. Co natomiast najważniejszy, jury zwróciło uwagę na odpowiedni kompromis między wygodnym miejscem pracy a przemyślanymi warunkami do wypoczynku. I faktycznie trzeba tutaj przyznać, że bogato wyposażone egzemplarze nowego TGX-a mile zaskakują pod względem praktyczności wnętrza.

Mogą występować przejściowe problemy z dostępem do komentarzy na urządzeniach mobilnych oraz podczas korzystania z przeglądarki Firefox. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.