OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 3 Grudzień, 2018

Nowy MAN TGX dostanie wyświetlacz zamiast wskaźników, nowy wystrój kabiny i elektryczny ręczny

Pojawiły się nowe informacje na temat przygotowywanej modernizacji MAN-a TGX. Po raz pierwszy do sieci trafiły zdjęcia wnętrza, pokazujące jakich zmian mogą spodziewać się kierowcy.

Same fotografie możecie przejrzeć tutaj – na holenderskim blogu Iepieleaks.nl. Zobaczycie na nich przede wszystkim nową deskę rozdzielczą, na której wskaźniki zastąpione są wyświetlaczem. Są tez nowe schowki pod dolnym łóżkiem, z których jeden mieści zapewne lodówkę.

Zmiany pojawiły się też w zakresie obsługi skrzyni biegów oraz hamulca ręcznego. Tę pierwszą obsłużymy teraz wajchą umieszczoną za kierownicą. Ręczny załącza się natomiast przyciskiem, umieszczonym na prawo od wskaźników. Można się więc spodziewać, że z prawej strony fotela nie będzie już żadnej konsoli. Nowa jest też kierownica, z przełącznikami przywodzącymi na myśl samochody osobowe.

Przypomnę, że MAN najprawdopodobniej zastosuje zupełnie nowe reflektory, a także zmniejszy przednią szybę w kabinie typu XXL. Wskazują na to liczne zdjęcia zewnętrzne, prezentowane na przykład tutaj oraz tutaj.

A kiedy premiera? Na ten temat nadal brakuje jakichkolwiek konkretów. Nieoficjalnie mówi się o roku 2019, choć nie jest to jeszcze przesądzone.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować: