transfactor3665
Opublikowane 4 Sierpień, 2016

Trzy nowości ze świata gier ETS 2 oraz ATS: ulepszony DAF XF105, screeny z Francji i regulacja kierownicy

daf_xf105_ulepszony_ets2_1

Najwyższa pora na kolejną aktualizację dla miłośników gier Euro Truck Simulator 2, a także American Truck Simulator. Studio SCS Software, odpowiedzialne za oba te tytuły, zaprezentowało bowiem ostatnich tygodniach trzy bardzo ciekawe nowości, które mogą mieć spory wpływ na jakość rozgrywki.

1. W przygotowaniu jest ulepszony model DAF-a XF105. Za prace nad nim odpowiedzialny jest grafik o pseudonimie “50keda”, który jeszcze niedawno przygotowywał niezależne dodatki do gry, natomiast dzisiaj jest już oficjalnym pracownikiem SCS Software. Ulepszonego DAF-a zobaczymy podobno już wkrótce, wraz z aktualizacją numer 1.25.

daf_xf105_ulepszony_ets2_2

2. Trwają prace nad dodatkiem z mapą Francji, która ma być bogata w bardzo ciekawe szczegóły. Przykładem jest nadmorska miejscowość La Rochelle, którą zaprezentowano właśnie na pełnym zestawie grafik. Wyróżnia się ona elementami typowymi dla wybrzeża, a jednocześnie jest też po prostu malowniczą mieściną. Poniższe zrzuty ekranu mówią zresztą same za siebie.

ets2_francja_wybrzeze_1 ets2_francja_wybrzeze_2 ets2_francja_wybrzeze_3 ets2_francja_wybrzeze_4

3. Ostatnia nowość to natomiast system regulacji kierownicy, który pojawi się w nadchodzących aktualizacjach zarówno Euro Truck Simulator 2, jak i American Truck Simulator. Dodatek ten ma uczynić widok z kabiny bardziej realistycznym i powinien doskonale zgrać się z wirtualną regulacją fotela. Działanie tego układu prezentuje poniższa animacja:

american_truck_simulator_regulacja_kierownicy

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. Damian_NO napisał(a):

  A kiedy dodatek “Survive in Calais”? Tereny malownicze i wzbogacone kulturowo.

 2. XM napisał(a):

  Jestem ciekaw czy w tej ulepszonej 105 będą pinezki na trąby na dachu w grze oczywiście są aczkolwiek dziwnie wyglądają mocowane na rurce .Mogliby też dodać końcu pneumatykę ( podłączanie kabli )zamiast ozdabiać cięzarówki w kwiatki..

 3. Krisscania napisał(a):

  Pamiętam jak z rok temu jeździłem w Euro Truck-u do Francji lub UK Niedzielę po obiedzie i wtedy było fajnie. Teraz przez imigrantów odechciewa mi się jeździć do obu tych państw.

 4. pirat napisał(a):

  ciekawe kiedy będzie opcja obierania ziemniaków w kabinie 🙂

Odpowiedz