OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 6 Kwiecień, 2019

Nowe Renault Master będzie nieznacznie różniło się od poprzednika – zdjęcia z przedpremierowych testów

Już w najbliższych miesiącach Renault ma zaprezentować nową generację modelu Master. Jaka będzie natomiast skala zmian przeprowadzonych przez francuskiego producenta? Czy można spodziewać się zupełnie nowej konstrukcji, czy może będzie to tylko niezbyt duża modernizacja? Odpowiedzią na te pytania mogą być zdjęcia zakamuflowanych egzemplarzy.

Portal motoryzacyjny „Motor1” opublikował całą galerię zdjęć z przedpremierowych testów. Można na nich zobaczyć kilka furgonów, w których zakamuflowany został jedynie przód nadwozia. To natomiast pozwala się domyślać, że zewnętrzne zmiany będą bardzo ograniczone, a ogólna konstrukcja pojazdu pozostanie niezmieniona.

Co jeszcze zwraca uwagę, to pokrycie materiałami maskującymi także deski rozdzielczej. Wskazywałoby to więc, że nowe Renault Master będzie miało zmodyfikowane wnętrze, wyraźnie różniące się wystrojem. Zapewne znajdziemy tam też sporo nowego wyposażenia, na czele z rozbudowanymi systemami wspomagającymi jazdę.

Osobiście spodziewałbym się tutaj podobnej skali zmian, jak w zaprezentowanym trzy dni temu nowym Iveco Daily. Włoski samochód zachował bowiem dotychczasowe nadwozia i układy napędowe, lecz otrzymał cały zestaw nowych systemów, rozbudowany układ łączności, delikatnie poprawione wnętrze i nowe reflektory.

Zdjęcia „Masterki” w kamuflażu znajdziecie poniżej:

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować: