Nowe pomysły na tuning Iveco S-Way – atrakcyjne oklejenie oraz szafki pod suftiem

Fot. Iveco Veimancha SA

Spotkanie na drodze Iveco S-Way powoli przestaje dziwić. Kolejne egzemplarze trafiają do użytkowników i pracują przy najróżniejszych formach przewozów. A przy okazji przybywa możliwości tuningu, chętnie wykorzystywanych przez użytkowników. Czas więc na małą aktualizację w tym właśnie temacie.

Hiszpańska firma Luynatrans pokazała, że nowe Iveco świetnie może wyglądać z dedykowanym oklejeniem. Zastosowano przy tym czarno-niebieskie wzory, umieszczone na bokach kabiny, na zderzaku oraz na osłonach międzyosiowych. Gdy zaś dodano do tego polakierowane piasty, aluminiowe felgi, trąby pneumatyczne oraz przednie chlapacze, cała ciężarówka zaczęła wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie. I to bez udziału jakiegokolwiek dodatkowego oświetlenia.

Druga sprawa to nowość z Niderlandów. Tamtejszy warsztat Ben’s Cabinemeubels jako jeden z pierwszych postanowił zmodyfikować wnętrze S-Waya, poprawiając jego praktyczność. Wprowadzono przy tym do sprzedaży zestaw tylnych schowków, podwieszanych w miejscu górnego łóżka. Są to konstrukcje czterodrzwiowe, z głębokością i wysokością po około 50 centymetrów. Całość wyceniana jest na 670 euro, a wnętrze największego schowka wstępnie przygotowano pod kuchenkę mikrofalową popularnej marki Dometic.