rekrutuj 40ton665
Opublikowane 24 Październik, 2016

Nowe Fordy Cargo czekają na klientów na Węgrzech, a także były widziane na polskim urzędzie celnym

nowe_fordy_cargo_wegry

Czas na małą aktualizację w kwestii Forda Cargo.

W kwietniu tego roku Grupa DBK poinformowała o planie wprowadzenia na polski rynek tureckich Fordów Cargo. Kilka miesięcy później, we wrześniu, sprzedaż tej ciężarówki oficjalnie rozpoczęli u siebie Bułgarzy, przygotowując między innymi egzemplarz testowy w konfiguracji na długie trasy (prezentowałem go TUTAJ). Teraz natomiast Łukasz, prowadzący na Facebooku stronę European Routes, opublikował powyższe zdjęcie Fordów czekających na sprzedaż w Budapeszcie. Samochody te stały na placu firmy Delta-Trucks, która, jak się okazało, jest od niedawna oficjalnym importerem tureckich Fordów na rynek węgierski. Wygląda więc na to, że ofensywa Turków na wschodzie Unii Europejskiej w końcu nabiera tempa.

Co jednak z polskim rozdziałem tej historii – czy DBK wystartuje w końcu z oficjalną sprzedażą? Jest na to pewna szansa, jako że w ubiegłym tygodniu na Urzędzie Celnym w Pruszkowie widziano “lohrę” załadowaną właśnie Fordami Cargo. Jest więc szansa, że do Polski w końcu dotarły jakieś pierwsze egzemplarze.

Poniżej: węgierska reklama Fordów Cargo, opublikowana w lipcu.

ford_cargo_reklama_wegry

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 10 komentarzy

 1. mks napisał(a):

  Do tej pory uważałem Renaulta Gama T za najbrzydsze LKW na drogach, ale ten Ford bije ją na głowę… straszny design heh 🙂

 2. rs7 napisał(a):

  Juz sie biedniej chyba nie da! Wspolczuje kierowcom pracowac w tym czyms, bo nawet nie da sie tego nazwac ciezarowka! w porownaniu z tym brzydactwem nawet premiumka wydaje sie byc mega zajebistym truckiem!

 3. kierowca napisał(a):

  A mi Renowki bardzo sie podobają,gama T naprawdę ładna linia

 4. Szymański napisał(a):

  Kwestia gustu. Mi się podoba ta jego “brzydota”. A i Renówka w wysokiej kabinie może fajnie wyglądać, oczywiście po lekkiej ingerencji w wygląd. Najbrzydsza to chyba będzie teraz nowa Scania.

 5. Miramar napisał(a):

  de gustibus et coloribus non est disputandum

 6. dawid napisał(a):

  ciekawy jestem, ceny moze ktos cos wie?

 7. krzysiek napisał(a):

  Ciężarówka nie ma się podobać ma być tania w zakupie i eksploatacji i zarabiać $ ,a nie stać i ładnie wyglądać.

Odpowiedz