Nowe doniesienia na temat premiery nowego Mercedesa Actrosa – co zdradził egzemplarz testowy?

Powyżej: prototyp Future Truck 2025 oraz bieżący Actros

Zdjęcia opublikowane przez „Iepieleaks.nl” znajdziecie tutaj.

Premiera zmodernizowanego Mercedesa Actrosa wydaje się już niemal pewna. Z coraz bardziej pewnych źródeł można usłyszeć, że Niemcy zaprezentują na targach w Hanowerze ulepszoną ciężarówkę. Ba, może ona zostać pokazana nawet przed targami, w czasie dziennikarskiego wydarzenia zaplanowanego na początek września.

Jak podaje blog „Iepieleaks.nl”, na niemieckich drogach można już spotkać nietypowo wyglądającego Actrosa. Samochód ma światła do jazdy dziennej ustawione w innym miejscu, otrzymał zupełnie inne oświetlenie tylne, lusterka boczne zastąpione są kamerami, a z kabiny widać podobno system multimedialny z ogromnym wyświetlaczem.

Można podejrzewać, że na zmianach dotyczących oświetlenia modernizacja się nie skończy. Osobiście jestem przekonany, że samochód otrzyma ulepszoną, a przede wszystkim szybszą skrzynię biegów. W kwestii wnętrza spodziewałbym się zaś elementów, które zapowiadałem w następującym artykule: Jak będą wyglądały wnętrza nowych ciężarówek – kwestia wyświetlaczy, łóżek oraz lusterek.

A jak będzie ostatecznie, dowiemy się już za dwa lub cztery tygodnie… 😉