OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 14 Czerwiec, 2017

Nowa Navara podniesiona o 4 cm, z wystającymi kołami i całym szeregiem czarno-czerwonych dodatków

nissan_navara_tuning_argentyna_2

Na argentyńskie targi motoryzacyjne Buenos Aires Auto Show firma Nissan przygotowała wyjątkowy pojazd. Jest to zmodyfikowany egzemplarz najnowszej generacji Navary, mogący stanowić ciekawą inspirację dla wszystkich użytkowników i miłośników tego popularnego modelu.

Co konkretnie zmienił Nissan, aby otrzymać tak ciekawy efekt? Półciężarówka przede wszystkim została podniesiona, zyskując dodatkowe 40 mm prześwitu. Do tego doszły także odpowiednie koła, z błotnymi oponami marki Yokohama oraz felgami z płytkim osadzeniem. Nie dość więc, że koła same w sobie wyglądają bardzo bojowo, to jeszcze zauważalnie wystają one poza nadkola. Świetnie współgra to z licznymi czarnymi elementami, jak orurowanie na skrzyni ładunkowej, bagażnik dachowy, czy nawet wnętrze reflektorów. A do tego mamy także czarno-czerwone wnętrze, ze skórzanymi fotelami oraz kompletnym wyposażeniem dodatkowym.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to prezentowany w Argentynie pojazd miał pod maską najmocniejszy dostępny silnik. Była to 190-konna jednostka 2.3 dCi, oferująca 450 Nm. Nie zabrakło także automatycznej skrzyni biegów oraz oczywiście napędu na cztery koła. Dla spostrzegawczych jeszcze dodam, że opisywany pojazd ma na tylnej klapie oznaczenie Frontier. Właśnie pod taką nazwą Navara jest bowiem sprzedawana w Ameryce, zarówno Południowej, jak i Północnej.

Dodatkoe zdjęcia:

nissan_navara_tuning_argentyna_3 nissan_navara_tuning_argentyna_4 nissan_navara_tuning_argentyna_1 nissan_navara_tuning_argentyna_5 nissan_navara_tuning_argentyna_6 nissan_navara_tuning_argentyna_7 nissan_navara_tuning_argentyna_8

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

    Oczywiście 450Nm, dziękuję wszystkim!

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.