Nowa gra na telefon od Renault Trucks – kilka minut relaksu z ciężarówkami wszystkich czterech serii

gra_trucksimulator_renault_trucks_android_4

Nie ma co robić na rozładunku? Szef wyszedł akurat z biura i przydałoby się kilka minut relaksu? A może po prostu wyjątkowa nuda na lekcji biologii? W każdej z tych sytuacji za pomoc może służyć nowa gra na telefon od Renault Trucks, która nazywa się TruckSimulator. Pozwala ona kierować ciężarówkami z nowych serii T, D, K oraz C, pokonując różnego rodzaju trasy.

W przypadku serii T naszym zadaniem jest przejeżdżanie przez wniesienia i tereny zabudowane z troską o odpowiednio niskie zużycie paliwa. Jadąc serią K lub C musimy przejechać trasę tak, żeby utrzymać ładunek w zabudowie pomimo przeszkód terenowych, zaś w przypadku serii D naszym zadaniem jest oczywiście poradzenie sobie w ruchu miejskim i odpowiednie wpasowywanie się w miejsca rozładunku. Punkty otrzymujemy przy tym za czas przejazdu i średnią prędkość. Całość jest oczywiście bardzo prosta, lecz na kilka minut oderwania od pracy nadaje się wręcz idealnie.

TruckSimulator by Renault Trucks można pobrać na telefony z systemami Android oraz iOS poprzez App Store oraz Google Play.gra_trucksimulator_renault_trucks_android_1