OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 12 Maj, 2017

Nissan Navara w limitowanej wersji Trek-1° trafia do sprzedaży w Polsce, za około 180 tys. złotych brutto

Widząc nazwę Trek-1° wielu z Was mogło zapewne pomyśleć o ciężarówkach marki Tatra. Trudno się dziwić, wszak jeden z czeskich modeli nosi dosyć podobną nazwę TerrN°1, mającą podkreślać, że jest to pojazd numer jeden do jazdy terenowej. Czym natomiast jest Trek-1°? To akurat nazwa nowej wersji limitowanej Nissana Navary, wchodzącej właśnie na polski rynek i niosącej ze sobą bardzo bogate wyposażenie.

Navara Trek-1° została zaprezentowana po raz pierwszy w styczniu, na salonie samochodowym w Brukseli. Nissan tłumaczył wówczas, że nazwa ta nawiązuje do położenia geograficznego pustyni Navarra w północnej Hiszpanii, dokładnie na 1° długości geograficznej zachodniej. Co więcej, od razu zapowiedziano, że Navara Trek-1° powstanie w tylko 1500 egzemplarzach, z których każdy zostanie doskonale wyposażony.

W porównaniu do najbogatszej wersji Tekna mamy więc jeszcze dodatkowe orurowanie w kolorze czarnym, dachowe oświetlenie w technologii LED, specjalne felgi o średni 18 cali oraz pokrywy przestrzeni ładunkowej w kolorze całego nadwozia. Ponadto nie brakuje skórzanej tapicerki, szyberdachu oraz rzecz tak użytecznej, jak blokada mechanizmu różnicowego, połączona oczywiście z napędem 4×4. Ciekawy jest też fakt, że Navara Trek-1° musi mieć podwójną kabinę oraz najmocniejszy, 190-konny silnik, a do wyboru są tylko dwa kolory – biały lub czarny.

Ceny? Niestety, odpowiadają one wyposażeniu. Chcąc więc mieć auto z manualną skrzynią biegów, zapłacimy za nie 178 620 złotych brutto, natomiast wariant automatyczny to już wydatek 183 620 złotych.

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. 13*60 napisał(a):

    Spośród wszystkich pickupów ma on wg mnie najfajniejsze warunki komfortu jazdy(tył).
    No może ostatnie objawienie Amaroka V6 jest fajniejsze.
    Niestety cena rozjeżdża Amaroka.
    Nissan jak musi to może zjechać nawet 20% w dół a to już uczyni cenę w miarę atrakcyjną jak za mixa “rasowego”.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.