OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 26 Styczeń, 2018

Nikola One nagrana w prawdziwym ruchu, w barwach dużego przewoźnika, ciągnąc zwykłą naczepę

Najprawdziwszy egzemplarz Nikoli One, na najprawdziwszej drodze, ciągnący najprawdziwszą naczepę – powyższy film można określić prawdziwie sensacyjnym. W końcu Nikola One to motoryzacyjna rewolucja na kołach, chociażby z uwagi na swoją moc 1000 KM, maksymalny zasięg nawet 1600 kilometrów i zastosowanie napędu wodorowego.

Widoczna na nagraniu ciężarówka ma barwy U.S. Xpress, a więc jednego z największych amerykańskich przewoźników. Czy oznacza to więc, że wodorowa Nikola gotowa jest na masowe testy w codziennym użytku? Niestety jeszcze nie. Na to trzeba będzie poczekać do 2019 roku, kiedy Nikola wyprodukuje więcej przedpremierowych egzemplarzy. Pierwsze ciężarówki trafią wówczas do testów, a w tym czasie producent będzie przygotowywał produkcję seryjną, aby zrealizować pierwsze zamówienia. Część z nich została złożona już kilka lat temu.

Jak się też okazało, powyższy film powstał przy okazji kręcenia reklamy. Była to reklama amerykańskiego dostawcy części zamiennych dla ciężarówek – firmy Phillips, która działa już od 90 lat. W tym celu Nikola One “zaparkowała” obok ciężarówki z lat 20-tych, a kierowcy z dwóch różnych epok mogli porównać swoje pojazdy. Oczywiście ujawniły się przy tym same różnice, poza jedną – obaj zaopatrują się w części w firmie Phillips.

Więcej o Nikola One przeczytacie tutaj.

Omawianą reklamę obejrzycie poniżej:

Ten wpis ma 11 komentarzy

 1. pete379 napisał(a):

  I to jest reklama… Prosta, charakterystyczna i nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem…reklama przyjemna w oglądaniu, a nie nasze silące się na ultranowoczesność chłamy o leku na hemoroidy w nosie czy katar z d***

  Gdyby POLSAT takie puszczał, to nawet bym nie narzekał na ich częstotliwość.

 2. Mateusz napisał(a):

  Co to jest?! Fuuj. Czy to nie może wyglądać normalnie??

  Elektryczny to może być Budzik:)

 3. andrzej napisał(a):

  Nie jestem “fanem” tej calej nowoczesnej motoryzacji, ale wylada to duzo lepiej niz ta smieszna Tesla, przynajmniej w mojej ocenie.

 4. truckeronroad.com napisał(a):

  Reklama z klimatem… i ta muzyka. Aż się przypomniała trylogia “Back to the future” 🙂

 5. stefan napisał(a):

  To fajnie wyglada na pustynnych terenach Nevady lub Kaliforni gdzie byly robione te propagandowe fotki / Ale ten ciagnik to zajmuje pol naczepy gdzie u licha wjedzie ten Royce-Royce amerykanskiej motoryzacji w ciasnych uliczkach New Jersy lub New York lub na wschodnim wybrzezu

 6. Marek napisał(a):

  Chciałbym żeby im się udało.
  Już nie chodzi o mnie ale jako cywilizacja myślimy się rozwijać a energia elektryczna wydaje się najlepszą alternatywą.

  • xxx napisał(a):

   Najlepszą alternatywą jest wodór.Są jednak dwa problemy:Jest on jak na razie trudny do uzyskania na szeroką skalę i dwa to ludzie co mają w swoich rękach ropę.Im się nie śpieszy by przechodzić na inne paliwa.

 7. Hubert napisał(a):

  Wodór akurat na skalę przemysłową najtaniej produkuje się z gazu ziemnego i ropy. Więc lobby naftowe będzie jak najbardziej za

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.