Kompletnie o tym zapomniałem – do fotorelacji ze zlotu Master Truck 2017 (dostępnej tutaj) wypadałoby dołączyć listę nagrodzonych ciężarówek 😉 Dlatego też poniżej nadrabiam zaległości, zamieszczając listę wszystkich wyróżnień, które zostały przyznane na opolskiej imprezie. Warto przy tym zwrócić uwagę na głównego zwycięzcę, czyli zestaw „Dywizjon 303” z firmy Repiński Transport. Ponadto publiczność oraz jury docenili też nowego DAF-a XF „Alien” z firmy Tom-Tech (powyżej).
MASTER TRUCK
30. Nr 48 Volvo „Minionki” EMTIR
29. Nr 507 Scania „Złomek” AGROL
28. Nr 206 Scania „Sin City” REPIŃSKI TRANSPORT
27. .Nr 27 Scania „Rio 2” TEDI-TRANS
26. Nr 330 Volvo CHEŁMIŃSKI
25. Nr 428 Sania EWERS
24. Nr 502 Scania MATRAS
23. Nr 410 Mercedes Actros KUCHLER
22. Nr 555 Scania TRANS-SKORPION
21. Nr 593 Scania „Ghost Rider” TEDI-TRANS
20. Nr 306 Volvo MAGPOL
19. Nr 412 Scania MATTIAS STRAUBE
18. Nr 332 Mercedes „Sparta” JOŃCZYK
17. Nr 16 Scania „Old School Baby” LEX-US
16. Nr 465 DAF „Bunga Bunga” JADAR
15. Nr 8 Scania „Smoczyca” SZEWCZYK
14. Nr 9 Scania „Dark Spirit” PARS
13. Nr 5 DAF „Wiking” TOM-TECH
12. Nr 41 Scania NILS WALDAU
11. Nr 454 Volvo „Viking XLIII” INGO DINGES
10. Nr 26 Scania „Hot Rod” REPIŃSKI TRANSPORT
9. Nr 6 Scania „Nostalgia” RU ROUTE
8. Nr 694 Scania Longline SNEEPELS
7. Nr 711 Scania AD BOCIAN
6. Nr 12 Volvo „Piraci z Karaibów” LUGRAS
5. Nr 2 Scania „Red Rose” KLANATRANS
4. Nr 435 Scania „Las Vegas” PIERRE HALL
3. Nr 1 DAF „Vader” TOM-TECH
2. Nr 229 DAF „Alien” TOM-TECH
1. Nr 10 Scania „Dywizjon 303” REPIŃSKI TRANSPORT
CIĘŻARÓWKA PUBLICZNOŚCI
3. Nr 502 Scania MATRAS
2. Nr 31 Scania DREWNOLAND
1. Nr 229 DAF „Alien” TOM-TECH
NAJŁADNIEJSZY OLDTIMER ZLOTU
3. Nr 374 Kamaz WICHOT TRANSPORT
2. Nr 28 Scania 113 „Emil” SWEN KUNERT
1. Nr 35 Freightliner BARTEK SOŁTYS
NAJLEPSZE STOISKO
3. IVECO
2. EHRLE
1. OPOLTRANS
MASTER MINI TRUCK
3. Nr 4 Faun HZ50.45/50 8×8 ZTE Radom ADRIAN KISZKA
2. Nr 24 Volvo FH12 PATRYK MOZDYNIEWICZ
1. Nr 21 MAN TGX XLX JAKUB SŁOTA
NAJLEPSZY DAF ZLOTU
Nr 229 DAF „Alien” TOM-TECH
NAJLEPSZE IVECO ZLOTU
Iveco Hi Way KRZYSZTOF DUBICKI
NAJLEPSZY MAN ZLOTU
Nr 270 MAN TGA GREGPOL
NAJLEPSZY MERCEDES ZLOTU
Nr 332 Mercedes „Sparta” JOŃCZYK
NAJLEPSZE RENAULT ZLOTU
Nr 62 Renault Magnum LARGO
NAJLEPSZA SCANIA ZLOTU
Nr 206 Scania Sin City REPIŃSKI TRANSPORT
NAJLEPSZE VOLVO ZLOTU
Nr 594 Volvo White METRANS
PIERWSZY POJAZD ZGŁOSZONY NA ZLOT
Nr 163 Renault Magnum POL-MARK
TRZYNASTY POJAZD ZGŁOSZONY NA ZLOT
Nr 237 MAN Transformers TIGER ENERGY TEAM II
NAJWIĘKSZA FLOTA ZLOTU
TIGER ENERGY TEAM II
NAJWIĘKSZY DYSTANS
Nr 380 Scania SMDS
NAGRODA PREZESA OZPTD
Nr 715 MAN TGX „Hulk” ALEX TRANSPORT
NAGRODA PREZESA ZMPD
Nr 739 Jelcz EPO-TRANS
NAGRODA PREZESA RADIA OPOLE
Nr 31 Scania DREWNOLAND
NAGRODA GŁÓWNEGO INSPEKTORA ITD
Nr 696 Scania SCHEUFLER
NAGRODA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI
Nr 34 Kenworth ŁĄCZYŃSCY
NAGRODA KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI
Nr 83 Scania „Ljepotica” KLANATRANS
NAGRODA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI
Nr 712 Skoda KM LIAZ TEAM
NAGRODA DZIENNIKARZY
Nr 63 MAN „Indian Summer” SZAFRAŃSKI
NAGRODA „PROMOTOR ZLOTU”
Mike Lawson z firmy TEKNO
NAJLEPSZE PRZEBRANIE
TOM-TECH
WYRÓŻNIENIE ZA FANTAZJĘ
Nr 19 Iveco „Ivan” TYTAN
WYRÓŻNIENIE ZA FANTAZJĘ
Nr 165 Scania R SONICTRUCK
FAWORYT DZIECI
Nr 227 Złomek TOM-TECH
NAJLEPSZY WÓZ STRAŻACKI
Nr 450 Star 25 OSP KOMPRACHCICE
NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI DO 7,5 t
Nr 590 Ford Mustang MIROSŁAW ZALESKI
NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI POWYŻEJ 7,5 t
Nr 490 Freightliner ACANA
NAJLEPSZA POMOC DROGOWA POD WZGLĘDEM TECHNICZNYM
Nr 439 Mack 70 SZEWCZYK
NAJLEPSZE NAGŁOŚNIENIE
Nr 31 Scania DREWNOLAND
CIEKAWY MOTYW – WYRÓŻNIENIE
Nr 364 Scania „Autka” KADAM
ARANŻACJA OŚWIETLENIA – WYRÓŻNIENIE
Nr 42 DAF „Egipt” ŁUKASZ
ARANŻACJA WNĘTRZA – WYRÓŻNIENIE
Nr 408 Scania 143 TRANSPORTE UND AGRARHANDEL TIMO MUCKE
NAGRODA TELEWIZJI MOTOWIZJA
Nr 430 Volvo STEFAN KUBEIL
NAGRODA TELEWIZJI TELE5
Nr 20 Scania „Letti” BACA
NAGRODA TELEWIZJI NTL
Nr 80 Volvo WUTTKE TRANS
NAGRODA TELEWIZJI ADVENTURE HD
Nr 51 DAF „Black & White” NIKA TRANS
NAGRODA PROGRAMU „NA OSI”
Nr 471 DAF „Jocker” UNION TRANSPORT
NAJŁADNIEJSZY VAN ZLOTU
3. Nr 552 Fiat Ducato BARTOSZ CHMARA
2. Nr 482 Mercedes Sprinter TOMASZ PERNAK
1. Nr 38 Volkswagen „Avatar” KRZYSZTOF FOJT