OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 14 Styczeń, 2019

Następca Iveco Stralis na testach w pełnym kamuflażu – przedpremierowy egzemplarz na gaz LNG

W połowie listopada do sieci wypłynęły zdjęcia nowej ciężarówki z logo marki Iveco. Z przekonaniem wówczas mówiono, że właśnie tak będzie wyglądał następca obecnego Stralisa. Kilka tygodni później Iveco zdemontowało jednak te informacje, twierdząc, że fotografie prezentują tylko jeden z wielu prototypów. Firma zadbała też o usunięcie zdjęć z ich facebookowego źródła.

Teraz jednak możemy wrócić do tematu, jako że do sieci trafiły kolejne fotografie. Tym razem prezentują one ciężarówkę w pełnym kamuflażu, zapewne w czasie przedpremierowych testów. Skąd natomiast wiadomo, że jest to właśnie Iveco?

No cóż, stuprocentowej pewności nie można mieć, jako że fotografie nie są oficjalne. Niemniej mamy tutaj rejestracje z niemieckiego Ulm, gdzie Iveco ma jedną ze swoich siedzib. Do tego dochodzą zbiorniki na płynny gaz ziemny, tak silnie promowany przez włoskiego producenta. Trzecia sprawa to natomiast kształt reflektorów. Kto pamięta zdjęcia pochodzące z listopada, ten łatwo może go rozpoznać.

Omawiane fotografie obiegają właśnie świat. Jako pierwszy opublikował je słynny holenderski blog Iepieleaks, choć w międzyczasie zdążyły trafić nawet do mediów z Brazylii. Przykład znajdziecie poniżej. Kiedy natomiast można spodziewać się premiery nowego Iveco? Nieoficjalnie mówi się tutaj o drugiej połowie bieżącego roku.