Naklejki z logo 40ton.net czekają!

Na Facebooku 40ton.net (polecam, można podyskutować, a przy okazji zobaczyć od czasu do czasu jakieś szalone zdjęcie lub filmik) udostępniłem wczoraj fotografię, którą nadesłał mi Łukasz Głodek – kierowca w ruchu międzynarodowym, który publikuje swoje drogowe opowieści na funpage’u o nazwie European Routes (również zapraszam!). Na owym zdjęciu widać naklejkę z logo 40ton.net przyklejoną do naczepy, która niesie w świat wieść o prawdopodobnie najlepszym portalu w Polsce, a przy okazji informuje wszystkich wokół, że Łukasz ma ciekawostki i aktualności ze świata ciężkiej motoryzacji w tzw. małym palcu.

naklejka 40tonnet

Łukasz wygrał swoją naklejkę w konkursie na najlepsze zdjęcia zachodu słońca zrobione z kabiny, który już niestety się zakończył. Od razu pojawiły się jednak pytania, czy taką naklejkę można jakoś dostać lub kupić i dlatego też chciałbym tym wpisem oficjalnie rozpocząć sprzedaż naklejek z logo 40ton.net.

Chwilowo dysponuję 25 naklejkami w rozmiarze 20×10 cm, które z racji swojego sporego rozmiaru idealnie nadają się na drzwi naczepy, czy tylny zderzak w busie. Naklejki mają białe tło, logo strony oraz kształt prostokąta z zaokrąglonymi rogami. Cena? Dokładnie 6 zł za sztukę lub 10 zł za dwie sztuki, w co wliczona jest już krajowa wysyłka pocztą.

Osoby zainteresowane zakupem naklejki proszone są o zgłoszenie chęci zakupu na adres [email protected], podanie przy tym adresu do wysyłki, a także umieszczenie słowa „naklejka” w tytule wiadomości. Wówczas ja we wiadomości zwrotnej podam dane do przelewu.

W przypadku większego zainteresowania będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Jak naklejki się skończą, zamówię kolejną partię, o czym oczywiście Was poinformuję.

CHWILOWO NAKLEJEK NIE MA, POWINNY SIĘ POJAWIĆ POD KONIEC WRZEŚNIA O CZYM OCZYWIŚCIE POINFORMUJĘ