Najlepszy mechanik w Opolu i najlepszy dealer w Koninie – DAF wręczył polskie nagrody

W Koninie znajduje się najlepiej prowadzony punkt dealerski, a w Opolu pracuje najlepszy mechanik – tak w dużym skrócie można podsumować tegoroczne nagrody w firmie DAF.

Tytuł Dealer Roku DAF 2020 otrzymał punkt handlowo-serwisowy ESA Trucks z Konina. To już drugi triumf tego salonu, po zdobyciu najwyższego miesiąca w 2016 roku. Dalej, na miejscu drugim, uplasował się dealer Nedpol Truck Service z Częstochowy, natomiast miejsce trzecie zajął oddział ESA Trucks z Iłowej.

Walcząc o nagrody, dealerzy rywalizowali między innymi pod względem poprawności wykonywania usług serwisowych za pierwszym razem, szybkości reagowania na zażalenia, wydajności drogowego assistance, a także sprzedaży samochodów, pakietów finansowania i kontraktów serwisowych.

W drugim z konkursów, pod tytułem Mechanik Roku DAF 2020, triumfował Sebastian Franczyk z serwisu WTC Opole. Spośród 180 zgłoszonych kandydatów, to właśnie on najlepiej poradził sobie z zadaniami praktycznymi i teoretycznymi, symulującymi prawdziwą, warsztatową pracę. Za nim, na miejscach od drugiego do czwartego, uprasowali się Adam Karolik z DBK Białystok, Robert Gogowski z ESA Świecko oraz Roman Mielimąka z CTC Ruda Śląska.