OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 13 Luty, 2018

Najlepsi europejscy dealerzy marki DAF znajdują się w Polsce – międzynarodowe nagrody na rok 2018

esa_truck_daf_xf_euro6_demo_poznan_2

DAF International Dealer of the Year to nagrody o zasięgu międzynarodowym. Tym większy jest więc sukces firm ESA Trucks Polska oraz DBK, jako że to właśnie one zgarnęły w tym roku dwie statuetki.

Nagrody zostały wręczono w Sewilli, na ogólnoeuropejskim zjeździe przedstawicieli firmy DAF. Wyróżniono przy tym trzy kategorie, dla najlepszych przedstawicielstw samej marki, usług finansowych Paccar Financial Europe oraz części zamiennych Paccar Parts Europe. Wybierano przy tym te placówki, których wyniki wyróżniły się w skali całego kontynentu.

I tak, pierwszy i najważniejszy z tytułów – DAF International Dealer of the Year 2018 – przyznano firmie ESA Trucks Polska. Było to wyróżnienie za bardziej efektywną sprzedaż i obsługę, wysoki poziom zadowolenia klientów oraz szybki rozwój.

Nagroda dotycząca finansowania – Paccar Financial Europe International Dealer of the Year – przypadła w udziale firmie brytyjskiej. Był to dealer Ford & Slater z miasta Leicester.

Najlepszym dostawcą części zamiennych okazało się natomiast olsztyńskie DBK. Ta polska firma otrzymała więc tytuł Paccar Parts Europe International Dealer of the Year.

dbk_rental_1000_ciezarowek_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. Były klient napisał(a):

  Najhorszy serwis z jakim miałem do czynienia.Zapłacilem 10 tys zł a auto wyjechało w takim stanie jak wjechało czyli bez poprawy uszkodzenia.Wtedy zaproponowano mi naprawę za kolejne 17tys. Zl ale podziękowałem i nie zamierzam mieć z nimi nic wspólnego.Dafa przez nich więcej nie kupię.
  Byłem też świadkiem jak przyjechał Ukrainiec i chciał żeby mu wymienili filtry ad blue-to mu wymienili cały moduł i zapłacił zamiast za 1 roboczo godzine to 6500zł.taki to serwis dostał nagrodę brawo!!! Nie dziwię się że najwięcej kasy zgarniają bo naprawa u nich to tylko z grubym portwelem.

 2. Czytelnik napisał(a):

  Panie redaktorze, proszę nie mylić pojęć usługi finansowe Paccar, ze sprzedażą części zamiennych Paccar parts.

 3. Zenon napisał(a):

  DBK Olsztyn to najgorszy serwis z jakim mialem stycznosc przez 25 lat . Jezeli dostaja nagrody to tylko swiadczy o poziomie Dafa.

  • Petr87 napisał(a):

   Nagrodę dostali za najlepszego dostawcę czesci..
   Zenon zgadzam się w stu procentach. Za raz za nim, o fotel lidera bije się DBK Koszalin-serwis, w którym rzuca się alufelgami klienta o podłogę, że slowami:”co za ch.. zakłada do tira alusy”, a poza tym partacze.
   Najlepsze wrażenia mam póki co z ESA Komorniki, TB Rzgów, a o Rabenie w Gadkach słyszałem też dobre opinie- zamierzam zweryfikować w najbliższym czasie.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.