transfactor3665
Opublikowane 15 Maj, 2017

Naczepy ponadgabarytowe do Euro Truck Simulator 2 są gotowe – dodatek kosztuje około 20 złotych

Dodatek do gry Euro Truck Simulator 2, przewidujący całą gamę naczep do transportu ponadnormatywnego, jest już dostępny dla graczy. Chcąc zafundować sobie to rozwinięcie, o nazwie Heavy Cargo Pack, trzeba zapłacić na platformie Steam dokładnie 4,49 euro. W zamian dostaniemy zaś możliwość przewozu aż ośmiu specjalistycznych ładunków, jak między innymi lokomotywa, dźwig samobieżny, czy transformator.

Przy okazji twórcy gry opublikowali też aktualizację, rozbudowującą ofertę ciągników siodłowych. Ciężarówki marki Volvo Trucks, Mercedes-Benz oraz Scania są teraz dostepne także w konfiguracji 8×4, stworzonej oczywiście z myślą o przewozach specjalistycznych. A do tego mamy nowy system prezentacji ciężarówek w grze, analizujący je pod względem przydatności w danym rodzaju transportu. Dwa zrzuty ekranu prezentujące tę ostatnią nowość zamieszczam poniżej.

Podobny dodatek do American Truck Simulator pojawi się już wkrótce.

ets_2_gabaryty_aktualizacja_2 ets_2_gabaryty_aktualizacja_1A oto “zdjęcia” części nowych naczep:

ets_2_gabaryty_dlc_3 ets_2_gabaryty_dlc_4 ets_2_gabaryty_dlc_1 ets_2_gabaryty_dlc_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. Romano.. napisał(a):

    Jestem stałym graczem ets2 dodatek od scs bardzo dobry oby więcej takich dodatków jak i również zbliżenia realiów w wykonywaniu tego typu pracy.

  2. Nojatylkowpiratagram napisał(a):

    Cóż. Tachograf by udoskonalili. Bardziej rozbudowane mapy. Awiza, znacznie większy ruch. Wiem że to tylko gra. Piracone dodatki są lepsze, więcej jest gabarytów!

  3. Sasza z Sochaczewa napisał(a):

    Ta najlepsze są te wykresy. Najsłabszym seryjnym MANem te naczepy po 55t idą jak burza. Tylko rozpędza się człowiek 100km ale to szczegół

Odpowiedz