transfactor3665
Opublikowane 11 Maj, 2015

Naczepy Kässbohrer sprzedają się jak “ciepłe bułeczki” – w Niemczech odnotowano 96,4 proc. wzrostu

kassbohrer_naczepa

Producent naczep Kässbohrer pochwalił się doskonałymi wynikami sprzedaży z pierwszych trzech miesięcy tego roku. W całej Europie ilość chętnych na tureckie naczepy wzrosła w porównaniu z tym samym okresem roku ubiegłego o aż 32,5 procent, zaś największymi rynkami okazały się być m.in. Niemcy oraz Polska. W tym pierwszym kraju wzrost sprzedaży był niemalże dwukrotny, wynoszący 96,4 proc., co jest naprawdę imponującym wynikiem. Jednocześnie Kässbohrer poinformował, że nie rezygnuje z inwestycji w Rosji, cały czas licząc, że już wkrótce tamtejszy rynek zacznie robić większe zakupy.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. volviakowy napisał(a):

    Sam jestem właścicielem zestawu volvo fh 2 gen+kassbohrer maxima burto firanka,zestaw posiadam od około 4lat i jedyna wada jaka zauważyłem w tych naczepach to błotniki,które niestety łatwo pękają,szczególnie u góry krawędzie,oraz zaczęła się pojawiać korozja na tylnym zderzaku.

  2. Zygmunt napisał(a):

    Tureckie sprzęty tzn naczepy Kassbohrer powinny być kupowane w Turcji. Jakakolwiek większa naprawa to jest duzy problem z dostawą części z Turcji czy Niemiec, mozna długo czekać. Turecka naczepa jest ciężka i toporna, mało szczelna, czasami niektóre rozwiązania to zadziwienie bierze np podnoszenie osi na stalowych linach! Duża zwyżka sprzedaży na rynku w D i PL jest spowodowana tym że do niedawna w ogóle sie nie sprzedawały ale jak widać sa amatorzy taniości – zawsze się znajdą.

  3. kiki napisał(a):

    nie chrzan Zygmunt, mam ta naczepe i jest na razie ok, 2013r.taka podroba krone, nie gorsza od wieltonki, jak na razie:)

Odpowiedz