transfactor3665
Opublikowane 4 Listopad, 2016

Naczepę do gabarytów możesz teraz skonfigurować i zamówić przez internet, bez wychodzenia z biura

broshuis_bolk_2

Zamawianie profesjonalnej naczepy do transportu ponadnormatywnego wydaje się bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Producenci takich pojazdów posiadają w ofercie mnóstwo opcji, natomiast sami klienci często mają specjalistyczne wymagania. Mimo to firma Broshuis postanowiła pokazać, że cały proces może zostać tutaj bardzo uproszony. W tym celu na rynek wprowadzono bardzo ciekawą nowość.

Mowa tutaj o konfiguratorze naczep, który potrafi wygenerować cenę oraz masę własną dla każdego stworzonego w nim pojazdu. Co więcej, jeśli tę cenę zaakceptujemy, od razu możemy złożyć zamówienie, niezależnie od pory dnia i bez opuszczania biura. Następnie, w miarę przygotowywania naszego pojazdu, Broshuis będzie przesyłał aktualizacje, informujące o postępie prac.

W ten rewolucyjny sposób można zamówić najróżniejsze pojazdy. Od naczepy do przewozu kontenerów, poprzez ponad 50-metrowe naczepy do przewozu wiatraków, aż po 100-tonowe konstrukcje modułowe pod najcięższe ładunki. Konfigurator naczep znajdziecie TUTAJ i jest on dostępny w języku angielskim, niemieckim oraz niderlandzkim.


Warto wspomnieć, że od pewnego czasu w Holandii zamówimy przez internet także jeden z kilku rodzajów ciągników siodłowych Renault Trucks. Tymczasem w Belgii przez internet sprzedawane są auta dostawcze Renault Master. Pisałem na ten temat między innymi w następującym tekście: Oto pierwsze Renault Trucks T460 zamówione całkowicie przez internet, w czasie nocnej przerwy w trasie

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz