OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 16 Luty, 2018

Naczepa z ruchomą podłogą, dedykowana do przewozu odpadów – nadal samonośna, ale wzmocniona

Knapen Trailers, czyli jeden z najbardziej popularnych producentów naczep z ruchomą podłogą, wprowadził do swojej oferty ciekawą nowość. Jest to naczepa typu K100-Waste, przystosowana do przewozu śmieci i solidnie w tym celu wzmocniona.

Co typowe dla naczep Knapen Trailers, K100-Waste ma konstrukcję samonośną, pozbawioną typowej ramy. Czy pojazd tego typu da się więc w ogóle wzmocnić? Zdaniem Knapen Trailers, jak najbardziej. Wykorzystano w tym celu między innymi podwozie z grubszej, ocynkowanej stali. Nowe są też tylne drzwi, będące podobno najmocniejszymi drzwiami dostępnymi na rynku tego typu pojazdów.

Ponadto Knapen Trailers wzmocniło mechanizm zamykania, tylny zderzak, górne krawędzie nadwozia, a nawet uchwyty do mocowania na promie. Dzięki temu naczepa łatwiej zniesie duże obciążenia i będzie bardzo odporna na ładowanie od góry. A do tego dochodzi detal widoczny już z daleka, w postaci metalowych osłon tylnych świateł.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. smunco napisał(a):

    Akurat osłony lamp to żadna nowość w tego typu naczepach, poza tym nie widzę osłony lamp w postaci płyty która przysłania je całe. Jeśli jej faktycznie nie ma to trochę lipa, bo te siateczki na pewno długo nie przetrwają, a lampy to już bez wątpienia szlak trafi przy pierwszym rozładunku.

  2. Szymon napisał(a):

    Dedykować można komuś książkę.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.