OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 23 Styczeń, 2018

Mitsubishi L200 będzie mogło ciągnąć 3,5-tonowe przyczepy – wzmocniono podwozie oraz sam hak

mitsubishi_l200_3,5_tony_1

Mitsubishi L200 stało się pojazdem bardziej użytecznym. Jak podają brytyjskie media, egzemplarze na rok 2018 uzyskały prawo do ciągnięcia 3,5-tonowej przyczepy.

Dotychczas L200 mogło ciągnąć przyczepy maksymalnie 3,1-tonowe. Samochód ustępował więc pod tym względem wielu konkurentom, jak chociażby Nissanowi Navara, czy Isuzu D-Max. Dlatego Mitsubishi postanowiło wzmocnić tylną część podwozia, uzyskując homologację na przyczepy 3,5-tonowe. Opracowano też wzmocnioną belkę z hakiem, lepiej znoszącą duże obciążenia.

Przy okazji Mitsubishi L200 otrzymało nowy system multimedialny z nowym ekranem dotykowym. To akurat rzecz bardzo potrzebna, bo układ dotychczas montowany do L200 działał wyjątkowo wolno i był skomplikowany w obsłudze. Jeśli natomiast chodzi o wyposażenie związane z bezpieczeństwem, to uwagę zwraca układ Trailer Stability System, oferowany już w standardzie. Pilnuje on stabilności całego zestawu, chroniąc przyczepę przed rozbujaniem na boki.

mitsubishi_l200_3,5_tony_2

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. Paweł napisał(a):

  Ciekawe czy poprawili zabezpieczenie antykorozyjne.

 2. Zoltan napisał(a):

  I tak będą to przyczepy z hamulcem najadowym, czyli jeszcze współczynnik 1,33 od dmc. 2632kg to max co w Polsce mozna ciągnąć z najazdowym i holownikiem 3,5t

 3. Kamil napisał(a):

  Czyli będę mógł do niego podłączyć moją trzyosiową lawetę TEMARED CARKEEPER 4820/3 S i niby da rade?

 4. SpeX napisał(a):

  A jak wygląda sprawa z naczepą?

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.