OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 31 Sierpień, 2018

Mistrzostwa Bezpiecznej i Ekonomicznej Jazdy zorganizowane dla polskich kierowców DB Schenker

DB Schenker zorganizowało w Polsce Mistrzostwa Bezpiecznej i Ekonomicznej Jazdy. Było to wydarzenie przeznaczone dla firmowych kierowców oraz podwykonawców, rywalizujących w trzech kategoriach.

W zawodach wystartowały osoby jeżdżące autami dostawczymi, ciężarówkami bez przyczep oraz zestawami na kategorię C+E. Zmagania prowadzone były na placu manewrowym oraz w prawdziwym ruchu, weryfikując znajomość przepisów, umiejętności ekonomicznej jazdy oraz biegłość w manewrowaniu. Przewidziano też test z zasad udzielania pierwszej pomocy.

Poza konkursem, organizatorzy zadbali o atrakcje dodatkowe. Wśród nich był symulator dachowania, pokaz wybuchu poduszki powietrznej oraz profesjonalne badania reflektoru. Była to więc okazja, by lepiej zdać sobie sprawę z zagrożeń czyhających na drodze.

Sędziami w Mistrzostwach byli natomiast przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie. Wybrali oni najlepszych kierowców, którzy mogli zabrać do domu dyplomy, puchary oraz medale (zdjęcie powyżej)

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. dono napisał(a):

  Jeszcze brakowalo dymulatora wyplaty. A nie, czekaj…

 2. MAN napisał(a):

  Ten pierwszy z lewej trochę podejrzany

 3. Kierowca napisał(a):

  Dlaczego kolego tak myślisz że ten po lewej to podejrzany?

 4. MAN napisał(a):

  Tak oficjalnie z napisem PSYCHO

 5. Prawda napisał(a):

  Wystarczy umiejętność czytania w języku polskim , potem minimum myślenia po przeczytaniu napisu i już nie potrzeba zadawać głupich pytań – dlaczego podejrzany ?
  Niestety nie jest to takie oczywiste dla dużej części kierowców …. oraz sporej części społeczeństwa.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.