OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 16 Marzec, 2015

Miniaturowa, chińska wywrotka na bazie trójkołowej kopii Daewoo Matiz do kupienia także w Polsce

Wszystko zaczęło się od tego, że chińska firma Chery skopiowała Daewoo Matiz, tworząc w ten sposób model Chery QQ. Następnie ktoś naprawdę szalony wziął Chery QQ i przerobił je na pojazd trójkołowy, dodatkowo część pasażerską zastępując samowyładowczą skrzynią niczym w pickupie. Do tego natomiast dorzucono opcjonalny silnik elektryczny i tak oto powstało Indimo Pickup – samochód, przy którym opisywany TUTAJ chiński wehikuł marki DFSK to najzwyklejszy dostawczak na świecie. I żeby było ciekawiej, jak pokazuje ogłoszenie, które podesłał mi Tomasz (dzięki!), ktoś sprzedaje to w Polsce!

mini_pickup_chinski_chery_matiz_qq_allegro

Rozpatrując to wszystko na chłodno, Indimo Pickup kompletnie nie ma sensu – jest miniaturowym pickupem z zabudową typu wywrotka, z racji posiadania jedynie trzech kół również wywrotkę można w nim zaliczyć, do tego dochodzi naprawdę symboliczna ładowność 412 kilogramów, silnik mniejszy niż w Maluchu i cena, w której kupimy na przykład Dacię Dokker z wyprzedaży rocznika lub na przykład kilkuletniego pickupa Isuzu D-Max. Niemniej nawet i taki szalony pojazd może podobno mieć sens, a mianowicie świetnie sprawdzi się jako jeżdżąca reklama. I bezsprzecznie coś w tym jest, lecz dosyć gadania, zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem, które czeka TUTAJ. Jeśli zaś chodzi o odpowiedź na pytanie “jak czymś takim się jeździ?”, to postaram się jakoś wkrótce jej udzielić 😉

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. buhahah napisał(a):

    taki wrak że nawet koła nie ma :/ i jak tu jeździć takim…. 😀

  2. pete379 napisał(a):

    Za tą cenę idzie kupić używane Iveco Daily z kabiną załogową, Ducato/Boxera z najazdem, albo długą “paką” albo Transita wywrotkę.

  3. czucz napisał(a):

    Auta te są oferowane na niemieckim rynku w oficjalnej sprzedaży, ten prezentowany na allegro pewnie też był sfotografowany w Niemczech.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.