OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 11 Maj, 2018

Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego – przygotowane na dzisiaj atrakcje i akcja ze wstążkami

Panie i Panowie, mamy przyjemność przypomnieć, że obchodzimy dzisiaj Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego. Święto to zostało wyznaczone na każdy drugi piątek maja, z inicjatywy transportowych organizacji IRU oraz UICR. Po raz pierwszy “Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego” świętowano w 2016 roku, natomiast obecnie mamy już trzecią edycję.

Co to oznacza? Rzeczą chyba najciekawszą, są obchody dzisiejszego święta, zorganizowane przy drodze krajowej nr 92. Ich organizatorem jest popularny magazyn “Polski Traker”, natomiast miejsce akcji to powszechnie znany parking Nevada Center. Między godziną 12.00 a 20.00 będzie można uczestniczyć tam w jazdach próbnych Volvem FH, pokazach pierwszej pomocy, konkursach dla kierowców z nagrodami, a także we wspólnym grillowaniu. Jeśli więc będziecie dzisiaj zjeżdżali do kraju, rozważcie “pauzę” właśnie na Nevadzie.

Kolejna sprawa to ogólnoeuropejska akcja organizowana przez wspomniane UICR, czyli międzynarodowe stowarzyszenie kierowców zawodowych. UICR zachęca wszystkich użytkowników dróg do wieszania żółtych wstążek na lusterkach swoich pojazdów. W ten sposób ma się wyrazić wdzięczność wobec kierowców ciężarówek za codzienne wykonywanie ich ciężkiej pracy.

U mnie natomiast można wygrać koszulkę, która ma podkreślać drogowy profesjonalizm kierowców ciężarówek oraz aut dostawczych. Aby taką koszulkę otrzymać, należy do końca dnia odpowiedzieć na następujące pytanie:

Czego najbardziej brakuje Ci w samochodzie osobowym po powrocie z trasy?

Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem możecie przesyłać na adres konkurs@40ton.net. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę dwa najciekawsze i zgłoszę się do ich autorów w sprawie odbioru nagrody.

A na koniec chciałbym Wam po prostu życzyć wszystkiego najlepszego, satysfakcji z wykonywanej pracy, jak największej ilości czasu z bliskimi oraz tyle samo powrotów, ile wyjazdów.

Plakat reklamujący akcję “Polskiego Trakera”:

Informacja o akcji z żółtymi wstążkami:

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. Grzegorz napisał(a):

    Niestety. Pauza zastała mnie przed kopalnią. Na Śląsku. 🙁

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.