OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 19 Marzec, 2019

Międzynarodówka za 99 tys. złotych, z hulajnogą elektryczną gratis – oferta Last Minute na wybrane pojazdy

Publikacja na zamówienie

Dzięki świetnej sprzedaży „międzynarodówek” w 2018 roku, na początek roku 2019 można było przygotować szeroką ofertę gotowych pojazdów. Wszystko to samochody w pełni przygotowane do pracy i dostępne do obioru od ręki.

W ramach tych gotowych ofert, eDostawcze.pl może zaoferować samochód z wyposażeniem do transportu międzynarodowego, o DMC do 3,5 tony, w cenie poniżej 100 tys. złotych. Przypomnijmy zaś, że „międzynarodówka” to auto wyposażone w kabinę sypialną, ogrzewanie postojowe, powiększony zbiornik paliwa oraz tempomat. To takie minimum, ale minimum jak najbardziej funkcjonalne.

Wśród ofert do 100 tys. złotych, można znaleźć także samochody z najmocniejszymi silnikami w gamie. Przykładem może być Opel Movano z silnikiem BiTurbo 170 KM i plandekową zabudową. Oczywiście jeśli chcemy podnieść trochę funkcjonalność lub wygodę auta, na przykład poprzez dodanie fotela kierowcy z amortyzacją, czy montaż burtofirany w zabudowie, cena auta wzrośnie. Niemniej i tak mamy szansę zmieścić się w 105 tys. złotych netto.

Tak jak wspomnieliśmy, auta dostępne są od ręki i choć oczywiście fabrycznie nowe, to częściowo pochodzą jeszcze z rocznika 2018. Dlatego też skumulowaliśmy je pod naszą nową oferta Last Miniute, czyli aut w super cenach dostępnych jeszcze tylko przez chwilę.

Warto przy tym zauważyć fakt, że wpłacając 1 % wartości samochodu, czyli około 1200-1500 złotych brutto, możemy wyjechać nim z placu w 2-3 dni. Dodatkowo, korzystając z leasingu dodanie doposażenia za 5 czy 10 tys. złotych zmienia nam ratę tylko o kilkadziesiąt złotych.

Wróćmy jeszcze na chwilę do dostępnych aut. Poza ofertą typową dla „międzynarodówek”, czyli Renault Master oraz Oplem Movano, eDostawcze.pl może zaoferować także Volkswageny Craftery, Mercedesy Sprinter, czy pojedyncze sztuki Iveco Daily. W Iveco standardem jest dla wersje 3-litrowe, 177-konne. Coraz częściej, szczególnie kupując auto dla siebie, przewoźnicy decydują się na wariant 205-konny ze skrzynią automatyczną Hi-Matic.

W Sprinterze, choć można kupić silnik 3.0 V6 to jednak ze względu na wagę, cenę i spalanie częściej klienci wybierają 2.1 CDI 163 KM. Możemy się też pochwalić wyjątkową ofertą Renault Master ze zautomatyzowaną skrzynią Quickshift. Samochody te dostępne są od ręki, mają czarny lakier oraz fabryczne, aluminiowe koła. Brakuje tylko skóry na siedzenia, ale miękkie pokrowce dodamy gratis.

Oprócz samochodów i szerokich możliwości ich sfinansowania, oferujemy wyjątkową na rynku możliwość wyposażenia naszych aut w niezbędne doposażenie – od narożników do pasów, poprzez lodówki i paleciaki, a kończąc na mobilnych windach Innolift. Posiadając zaplecze serwisowe montujemy już w gotowych samochodach dodatkowe skrzynki narzędziowe, poduszki zawieszenia CB radia, czy nasz sprzedażowy przebój, w postaci zasłon na szyby.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów, poza standardem tj. pakietami OC/AC/NW w stawkach uwzględniających wszystkie zniżki, eDostawcze.pl oferuje także zabezpieczenie straty wartości auta GAP, jak i ubezpieczenie prawne DAS.

Tylko dla Czytelników 40ton.net, w ramach promocji Last Minute mamy extra GRATIS. Jeśli jeszcze w marcu skorzystacie z oferty auta z zabudową międzynarodową w leasingu, macie szansę na super prezent. Trzech pierwszych klientów (liczy się data wpływu zaliczki –  tylko 1000 zł) dostanie od nas najpopularniejszą na świecie hulajnogę elektryczną Xiaomi Mi.  Rozpędza się ona do 25 km/h, ma pompowane koła i oferuje 30 kilometrów zasięgu.

Last Minute – nie warto czekać –  auta dostępne od ręki są tutaj.

eDostawcze.pl

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować: