Michelin szuka kierowców-testerów dla swoich nowych opon X-LINE Energy – zgłoś się i Ty!

Polska jest jednym z pięciu krajów wybranych przez Michelin do udziału w międzynarodowym projekcie pod nazwą Energise the Road. Jego celem jest ocena nowego ogumienia przez zawodowych kierowców ciężarówek w realnych warunkach użytkowania.

Wybrani kierowcy z pięciu krajów najpierw pojadą na szkolenie we Francji, a później będą się dzielić z branża transportową wrażeniami z codziennej jazdy na oponach Michelin X-LINE Energy. Każdy kierowca, który chciałby wziąć udział w projekcie Energise The Road jako tester zespołu Team Energy, powinien do 31 maja 2014 roku. wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.ciezarowki.michelin.pl, a konkretnie TUTAJ.

Zgłaszające się osoby muszą spełniać następujące warunki: być zawodowym kierowcą ciężarówek (niezależnym lub zatrudnionym w firmie transportowej), być użytkownikiem serwisów społecznościowych, być wyczulonym na wszystkie kwestie związane z użytkowanie takie jak oszczędność paliwa, bezpieczeństwo, precyzja prowadzenia, hałas oraz komfort.

Spośród zgłoszonych kandydatur jury Michelin wybierze po jednym kierowcy z następujących krajów – Polska, Hiszpania, Niemcy, Francja, Holandia. Każdy ze zwycięzców zostanie oficjalnym członkiem zespołu testującego Team Energy i wyjedzie na szkolenie do siedziby firmy w Clermont-Ferrand, a następnie rozpocznie trwający 4 miesiące test opon.

Michelin zapewni uczestnikom akcji opony Michelin X-line Energy oraz tablet z dostępem do Internetu aby na bieżąco publikować w serwisach społecznościowych swoje wrażenia z jazdy, opinie i ciekawostki z codziennej pracy. Dodatkowo wyniki testów, takie jak liczba przejechanych kilometrów czy ilość paliwa zaoszczędzonego w porównaniu do opon stosowanych wcześniej przez poszczególnych kierowców, będą publikowane na specjalnej stronie: www.ciezarowki.michelin.pl

Dla osób obserwujących zmagania członków zespołu Team Energy zorganizowany zostanie dodatkowy konkurs, w którym do wygrania będą bony na paliwo. Wielki międzynarodowy test Michelin Energise the Road rozpoczyna się 1 czerwca 2014 roku.