Mercedes Sprinter zmodyfikowany przez firmę Hartmann – bardzo sportowe 6,9-metra

Nowy Mercedes Sprinter jest pojazdem bezsprzecznie bardzo atrakcyjnym. Specjaliści z niemieckiej firmy Hartmann stwierdzili jednak, że nieco brakuje mu charakteru. Chwycili oni więc garść spojlerów, efektowne felgi oraz trochę przyjemnych dla oka materiałów i pełni zapału wprowadzili Sprintera do garażu.

Tak zrodziło się najbardziej sportowe 6,9 metra, jakie można sobie wyobrazić. Sprinter został polakierowany na czerwony kolor, nadwozie wzbogacono o agresywnie wyglądające zderzaki i spojlery, natomiast do piast przykręcono 20-calowe felgi. Zmian nie zabrakło także we wnętrzu, gdzie skóra zagościła zarówno na kierownicy, drążku zmiany biegów, jak i na fotelach. Wszystko to doprawiono alcantarą oraz elementami wzorowanymi na włóknie węglowym i aluminium. Zobaczcie sami:

mercedes_sprinter_hartmann_tuning_1 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_3 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_2mercedes_sprinter_hartmann_tuning_10 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_12 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_11mercedes_sprinter_hartmann_tuning_9 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_8 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_7 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_6 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_5 mercedes_sprinter_hartmann_tuning_4