OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 20 Maj, 2015

Mercedes-Benz Citan teraz dostępny z silnikami Euro 6, a także nowym systemem nawigacji GPS

mercedes_citan_euro6_nawigacja

Mercedes-Benz wprowadził kilka delikatnych zmian w modelu Citan. Najmniejszy dostawczak z gwiazdą na masce otrzymał teraz silniki zgodne z normami Euro 6, które od początku przyszłego roku będą obowiązkowym wyposażeniem wszystkich lekkich aut użytkowych. Jak na razie Euro 6 będzie standardem w przypadku wariantów osobowych Citana, natomiast “blaszki” bardziej ekologiczny motor otrzymają na zamówienie. Co ważne, będzie to silnik pozbawiony układu AdBlue.

Co ciekawe, wysokoprężne silniki Euro 6 mają być w Citanie nieco bardziej dynamiczne, oferując o 20 Nm maksymalnego momentu obrotowego więcej w każdym wariancie mocowym. Do tego dochodzi fakt, że silnik Euro 6 zawsze będzie szedł w parze z pakietem BlueEfficiency, przewidującym m.in. wyposażenie w system start&stop.

Na tym nowości w Citanie się nie kończą – wraz z unowocześnieniem oferty silników, Mercedes-Benz postanowił wprowadzić także nowy system nawigacyjny z niewielkim, 3,5-calowym wyświetlaczem, a także umieścić na liście opcji tylną kamerę z ekranem wbudowanym w lusterko wsteczne.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. LUB napisał(a):

    Renault Kango w cenie mercedesa. kiedy oni wreszcie otworzą oczy. MERCEDES TERAZ TO RDZEWIEJACY ZŁOM nikt madry juz tego nie kupuje

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.