Mercedes-Benz Arocs otrzymał „Laur Buildera” – wyróżnienie przyznał magazyn z branży budowlanej

Mercedes-Benz Arocs, pojazd stworzony do pracy w sektorze budowlanym, otrzymał prestiżowe wyróżnienie – „Laur Buildera”. Swój wybór jury uzasadniło szczególną innowacyjnością w dziedzinie pojazdów ciężarowych dedykowanych temu specyficznemu sektorowi rynku.

mercedes_arocs_grabowski_1 mercedes_arocs_wywrotka

„Laury Buildera” są wyróżnieniami co roku przyznawanymi przez miesięcznik „Builder” firmom i instytucjom, których działalność i świadczone usługi wspierają rozwój branży budowlanej i działających w niej firm. Kapituła bierze pod uwagę dostępność produktu lub usługi, nowatorstwo, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku, a także relacje firma – klient. Tegoroczna gala odbyła się 12 lutego w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Gama Arocsa obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju wywrotki, betonomieszarki, ciągniki siodłowe oraz modele z zabudową skrzyniową. Pojazd dostępny są jako z dwiema, trzema lub czterema osiami, w 16 wariantach mocy: od 175 kW (238 KM) do 460 kW (625 KM). Ukoronowaniem oferty jest natomiast model SLT, którego stworzono do najcięższego transportu ponadgabarytowego. Więcej na temat SLT można przeczytać TUTAJ, natomiast poniżej kilka zdjęć tego wyjątkowego pojazdu:

mercedes_actros_arocs_slt_30 mercedes_actros_arocs_slt_32 mercedes_actros_arocs_slt_21 mercedes_actros_arocs_slt_33